Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 3,2005-ös, hibákkal...

Mazda 3,2005-ös, hibákkal megéri? Több helyen karcolva, hátsó része javítva, nem túl feltűnő, de közelről jól látszik, az eleje alul kicsit betörve, kalaptartó hiányzik.1 380 000 ft.

Figyelt kérdés

2014. nov. 26. 18:42
 1/5 szántóvető ***** válasza:
nem.bőven találni kocsikat ugyanannyiért amik között biztosan van sértetlen. [link]
2014. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen korú autónál egyszerűen nem szoktam elhinni, hogy nincs karcolás, se semmi. Lehetetlen. Most olvastam egy használttesztet egy autóról, amiről azt állítja az egyik újságíró, hogy tökéletesen karcolásmentes (a sajátja), de komoly összeget mernék rá tenni, hogy találnék rajta ezt-azt. Na persze, túl a negyed millió kilométeren nincs rajta még egy kőfelverődés nyom sem állítólag, tudod kinek mesélje.

Vettem már majdnem női tulajtól autót, aki a telefonban azt állította, hogy szalon állapot és újszerű. Személyesen megnézve, ütődésnyomok voltak a karosszérián :) Azt mondta, hogy fénytörés és különben is eddig észre sem vette. Mondtam, hogy az igen kemény fény lehetett :)

Női tulajtól sérülésmentes autót még nem láttam. A legtöbbször parkolási nyomok vannak, általában a lökhárítókon, meg ugye a néni bevásárol és a nagyáruház parkolójában elég néhány alkalom és nagy eséllyel valaki rányitja az ajtót.

Statisztikailag lehetetlen, hogy ne legyen semmi használati nyom egy autón.

Akkor lehet tökéletesen karcolás, kőfelverődésnyom mentes, ha szinte sosem mentek vele. De ilyen autót nem találsz.

Nincs azzal baj, ha van néhány sérülés. Ez velejárója a használt autónak.

De ha a javításnyom látszik, én ebbe kötök most bele, mert akkor az azt jelenti, hogy nem javították tökéletesen. A megfelelően megjavított sérülésnek nem szabad jól láthatónak lennie. Meg mi az, hogy kalaptartó hiányzik? :) Kerekek megvannak? :) Az eleje betörve? Úgy értsem, eltört a műanyag lökhárító?

2014. nov. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A javítása az más színű festékkel volt,sötétebb piros.De úgy,mint ha valaki csak egyszerű ecsettel kijavította volna rajta a rozsdát vagy nagyobb karcolást. Az nem érdekelne ha vannak rajta pici karcolások,felverődések.De mind két B oszlop kezd rozsdásodni,a bal oldalon jól látszik,a jobb oldalon a festék kitüremkedéséből kb olyan fél év és ott is előjön a rozsda. A kalaptartó pedig szó szerint hiányzik!
2014. nov. 27. 08:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha jó áron lenne, esetleg elgondolkoznék raja. De ennyiért bazi sok, szerintem.
2014. nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg!Nekem is ilyen van ugyan ilyen évjárattal.Az pedig,hogy találsz olyan autót amin karc nincs...csak mese.Amikor én vettem akkor az enyémen is voltak apró használati nyomok pl. elverte a jég :))...ezért kb 2 év használat után az egész autót újrafestettem és lekezelték rozsdaállóval is.Na akkor mondhattam,hogy karcmentes,majdnem gyári állapotban van.Én nem venném meg ennyi pénzért ilyen állapotban.
2014. nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!