Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros bőrkesztyűt, bőrruhát...

Motoros bőrkesztyűt, bőrruhát hogyan érdemes ápolni? Használtok valamilyen bőrápoló szert? Ha igen, akkor milyet, és milyen sűrűn?

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

DM-ben tudsz venni Erdal - Leather Lotion nevű cuccot, azzal lehet fújkálni.

Az előző gúnyámat ( Wintex 2 részes ) fújkáltam aztán 5 év után már annyira kinyúlt ( nem a fújkálástól) + tönkrement a cipzár is rajta, hogy ruhát cseréltem. A mostani ruhámat (Berik ) már csak akkor fújkálom, ha este motorozom és sok rovat belepi, egyébként nem. A kesztyűm meg hamarabb kiszakadt a használat miatt, hiába ápoltam.

Szerintem ha nem ázol el a cuccban és nincs rajta túl sok rovar ami miatt tisztogatni kell, akkor nem sok értelme van fújkálni. Hamarabb túlteszel a ruhán az egyéb használat alatti elhasználódás miatt.

2014. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én méhviasszal átkenem többször egy szezon alatt. Puha marad tőle és jó lesz az illata is. :)
2015. márc. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ui: ez csak a ruhára vonatkozik, a kesztyűvel nem csinálok semmit.
2015. márc. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!