Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen papír kell ahhoz, hogy...

Milyen papír kell ahhoz, hogy egy autót boostoljunk?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy vegyünk egy VTi Civic-et. (nem, nem vagyok boyracer csak szeretnék ilyen dolgokkal tisztába lenni, nem is akarok boostolni sem csak érdekel)

Szóval 160 LE-ből mondjuk 250-et csinálni. Turbót bele stb.

Na ehez ugye kell papír is, de milyen? Vagy ez hogy megy? Tudom Mo. egy tuning ellenes ország.. :) De itt is meg lehet csinálni.. gondolom..

Köszi a válaszokat! :)



2014. nov. 28. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, meg lehet.

Mennyi pénzed is van?

Ja igen...annyi nem lesz elég.

2014. nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy megy, hogy egy mérnökkel megtervezteted, NKH-hoz leadod a terveket. Ők elbírálják, ha megadják rá az engedélyt, akkor egy jóféle műhelyben megcsinálják a tervek alapján. Ha kész, akkor elviszed még egyszer az NKH-ba, ahol leellenőrzik, hogy tényleg úgy van-e megcsinálva minden, mint a tervekben - kb egy szigorított műszaki vizsga. Ha rendben van, kapod a forgalmit.

Ezek mindegyike pénzbe kerül. Sok-sok-sok pénzbe.

2014. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudom Mo. egy tuning ellenes ország.. :)


Igen , szűrik az odétlen boyracereket. Csak kicsit keményebben mint kellene.


Igen. Poénból kérdez az ember kiviktunongos dolgokat... te kis huncut.... Tuning készül itt látom én.

2014. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hááát kocsi meg pénz nélkül nehéz lesz tuningoltatni.. :))

2014. nov. 29. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!