Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem indul a G astrám! Nem kap...

Nem indul a G astrám! Nem kap benzint a henger. Injektoros lenne?

Figyelt kérdés

Nem indul a kocsim, kiszedtem a gyertyákat miután próbáltam indítgatni és szárazak voltak, ahogy a hengerek is. az injektorról lehúztam a csövet és beledugtam egy kannába..indításnál a szivattyú nyomta a benzint. A befecskendező rendszernek lenne hibája?

Viszont van, hogy beülök és elfordítom a kulcsot és egyik percről a másikra megjavul, de ha 1 órát pihentettem és újból indítanám, akkor ismét nem indul és nem kapnak üzemanyagot a hengerek.



2014. nov. 28. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a főtengely jeladó a bűnös. Ha nem tudja az ecu hogy hol a holtpont, akkor nem történik befecskendezés. Igaz hogy meganenál, de nekem is volt ilyen problémám.
2014. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy injektoros-e, azt nem tudjuk.
2014. nov. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Megpróbálok egy cserét és hátha!

Viszont ma a befecskendező szelepekről lehúztam a csatlakozókat és egyesével kipróbáltam őket aksival és egy kapcsolóval..minden kapcsolásnál kattogtak, szóval működnek. Rámértem a kábelekre is, 3,9V gyújtáson, indítózás alatt 7-8V feszültséget mértem. Ennek nem 12-nek kellene lennie?

Apropó, hol találom a főtengely jeladót?

2014. nov. 29. 20:13
 4/5 A kérdező kommentje:

Sikerült kiolvasni a hibákat!

0340- Vezérműtengely jeladó

0120- Fojtószelep és pedálhelyzet jeladó

0201-

0202--Befecskendező

0203--szelep 1-4. henger

0204-

Ha a vezérműtengely jeladó rossz, akkor írhatja hibának a befecskendező szelepeket is?

Ha cserélem a jeladót, akkor a befecskendező szelepek is megjavulhatnak vagy külön gond lehet velük is?

2014. nov. 30. 09:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel lehúztad a vezetékeket azért írta be a hibát a befecskendezőkre.
2016. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!