Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A bal hátsó biztonsági övet...

A bal hátsó biztonsági övet elrontottam, vagy mi lehet a gáz?

Figyelt kérdés
A múltkor kicsit szét kellett bontanom a kocsit a hátsó ablakmosó javítása miatt és emiatt lekerült a biztonsági öv is, ami sajnos összetekeredett akkor és csak apránként tudtam kihúzni a tekercsből, de utána vissza tudtam csavarozni a két rögzítési pontnál, viszont azóta olyan, hogy ha kihúzom akkor nem is akad meg és nem is tekeredik vissza, tehát letekerhetem akár az egészet is róla, az úgy marad és csak úgy lehet lassacskán visszahúzni, golf 4-esről van szó, ha esetleg ez számít, 2002es évjárat, tudtok segíteni?

2014. dec. 1. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
úgy hangzik, hogy eltört a rugó
2014. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor tuti csere? esélyes egyébként, mert úgy hallottam akkor, mintha valami kicsit reccsent volna aztán el is pattant de nem találtam sehol semmit-
2014. dec. 2. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!