Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift kormánykerék,...

Suzuki Swift kormánykerék, hol lehet venni?

Figyelt kérdés

Régi, 2001-es Swiftben a vékony 2 ágú kormányt szeretném 4 ágúra lecserélni. Hol lehet kb. 5 000Ft-ig venni? OLX/Jófogáson csak nagyon kopottat találtam. Légzsák nem kell, hogy legyen benne.

Illetve az a kérdésem még, hogy más autó kormánya (pl.: egy fiat puntoé) nem jó-e? Nekem mindegy, hogy hogy néz ki (swiftnek már nem számít...) csak a fogása legyen jó. Ezért gondoltam, hogyha kompatibilis, akkor én nem ragaszkodok Suzuki kormánykerékhez.



2014. dec. 1. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
5000-ért ne csodálkozz hogy csak kopott kormányok vannak. Más autó kormányát meg nem lehet belerakni. Meg egyáltalán ahhoz hogy kicseréld a kormánykereket, műbizonylat kell, hogy szabályosan használhasd. Mellesleg meg ha rosszul lesz fölszerelve a kormány akkor elég kellemetlen ha a hegyi szerpentinen nem forognak a kerekek...
2014. dec. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, de ha egy másik Suzuki kormányt teszek rá, ami akár gyárilag is rajta lehetett volna, akkor arra is kell műbizonylat? Mert hiszen a műszaki vizsgán azt honnan állapítják meg, hogy nem eredeti? Egyébként nyilván lehet rosszul is felrakni, de azért annyira béna csak nem vagyok... :D
2014. dec. 1. 17:25
 3/3 anonim ***** válasza:
bontókban keresgélj
2014. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!