Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyen gusztustalan a...

Miért ilyen gusztustalan a szélvédő?

Figyelt kérdés

Kívülről és belülről is letisztítottam. De ilyen időben, belül extra módon bepárásodik, majd kb. 20-30 perc után már eltűnik a pára, de a szélvédőn valahogy valami csillogós vagy nem tudom milyen réteg továbbra is marad, ami kb. azzal egyenlő, hogy az ég világon nem látok semmit, főleg sötétben.

Volt olyan, hogy a műszerfalat szilikonos cuccal tisztítottam, de sosem az autón belül fújtam a flakonból ki, és még kicsit sem ment az üvegre.

Valahogy olyan, mintha kívül és belül is valami "zsíros" vagy nem tudom milyen cucc lenne rajta.

Esetleg a fagyálló valahol szivárogna és a szélvédőre kerülne?


2014. dec. 1. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha autómosáskor vax kerül az üvegre...

Benzinkúton automata mosóban csak alapmosást érdemes ilyenkor.

Csak alapos többszöri öblítéssel tűnik el.

2014. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
...Páramentesítő sprayt használj belülre természetesen alapos ablaktisztítós törlés után.Garázson belül csináld ne kint a hidegbe.
2014. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is mindig ez lesz, nem tudom miért, soha nem szilikonozok semmit a kocsin. Még a szélvédőmosó folyadék sem szedi le, alig lehet átlátni az ablakon, tiszta olaj vagy mi, csak szétkenődik,kívül, belül is olyan szokott lenni, 20%-os ecettel le szokott jönni, ezt tudom ajánlani neked is.
2014. dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

legyen kikapcsolva a belső keringetés és ne a legmelegebb levegővel fújassad az ablakot, akkor egy idő után elpárologtatja róla.


a belső keringetés fontos, ha azt nem nyomod ki, akkor megmarad. legalábbis ez a tapasztalatom ezzel.

2014. dec. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!