Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fehéres gyertya kép?

Fehéres gyertya kép?

Figyelt kérdés

HA jól tudom ez száraz égést jelent, javítson ki bárki ha tévedek. Min kell változtatnom hogy a gyertyaképem szép barna legyen ? :)


Hő értéke 8 as , aerox 100 ról van szó. Ngk gyertya.


Sűbertűn emeljek , vagy levegő csavaron tekerjek vissza? Vagy mi a tehendő?



2014. dec. 2. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Kevés a kakaó.

Ha a fordulatot jól veszi meg megy is jól. Akkor a súbertűn állíts úgy hogy többet kapjon. Tehát emelj a súbertűn. Ha a fordulatot jól veszi meg megy is akkor a levegő-benzin csavatt nem poszkálnám. Csak a tűt.

2014. dec. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja meg esetleg nagyobb főfúvóka.
2014. dec. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy babrálnod kéne a karbit, én kipróbálnám először is egy 9-es NGK-val. Elvileg a túlmelegedés okozza azt hogy fehérre ég a gyertya, de nem csak a keverék minősége itt a befolyásoló tényező, hanem a motorozási stílus is. Ha te hajtós vagy, ahol csak lehet nyelezed neki, akkor természetes dolog hogy nagyobb hőterhelést kap a gyertya is és még a jó keverékkel is túlmelegszik. Ha bele akarsz bonyolódni a karburálás rejtelmeibe, akkor én azt javasolnám neked hogy szerezz egy olyan súbertűt aminek nagyobb a kúpossága és tegyél bele egy mérettel nagyobb főfúvókát. Ez azért jobb mintha csak simán feljebb tennéd a tűt, mert részterhelésen nem fog feleslegesen sok benyát kapni, tehát nem szutykolódik le a gyertyád akkor se ha csak tötyörögni lehet pl a forgalom miatt és nem zabál feleslegesen. Ha viszont odacsavarod neki a gázt akkor egy kicsit hűvösebben fog járni a motor.
2014. dec. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!