Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik pécsi autósiskolát...

Melyik pécsi autósiskolát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2014. dec. 2. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:

KÉK-T ezt az iskolát ajánlottam a fiamnak, unokaöcsémnek és barátom fiának is. Igaz ez már 4 - 5 éve volt, de mind elsőre levizsgáztak és értelemszerűen azóta jogosítvánnyal rendelkeznek.

Magam még 1980-ban vizsgáztam az akkori ATI-nál majd 1987-ben MHSZ-nél és 1990-ben Baranya autós iskolánál.

Azóta rendelkezem, A, B, C, D, E, vizsgákkal és ezek kombinációival.

Mielőtt a fiamnak iskolát ajánlottam volna, körbejártam az akkor számításba jöhető Pécsi iskolákat és a KÉK-t ajánlottam. Hosszú lenne most leírni az összes szempontot amit én néztem és ami alapján meghoztam a döntésemet anno, de még ma is bátran merem ajánlani bárkinek ezt az iskolát. Ha megfogadod az ajánlásomat, meglátod te is meg leszel elégedve velük. Ne csak azt nézd ,hogy melyik iskola a legolcsóbb de nem is a legdrágább a legjobb.

Ezt nézd meg : www.autosiskolakekt.hu

2014. dec. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és kimerítő válaszodat!
2014. dec. 3. 00:47
 3/3 anonim válasza:
Kék-T, sokan dicsérik és jók az oktatók, bár én nem oda jártam B-re :)
2014. dec. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!