Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pesten a Nagykőrösi úthoz...

Pesten a Nagykőrösi úthoz legközelebb hol tudok viszonylag olcsón tankolni és minél közelebb?

Figyelt kérdés
Nem pesti vagyok csak pénteken lesz ott dolgom

2014. dec. 3. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Auchan kút.


[link]

2014. dec. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem akarsz annyira kimenni, akkor Gyáli úti Lukoil vagy metro kút.
2014. dec. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Esetleg az Auchannak tudtok mondani egy címet? majd az M5-ösön jönnék Szeged felé
2014. dec. 4. 08:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha az M5-ön mész szeged felé akkor ki lesz táblázva, za Auchan. Közvetlenül a pálya bal oldalán van. Ahol kiszélesedik az M5 három sávosra ott kimész a külsőbe, abból szervizút lesz és ott a harmadik kihajtón tudsz közvetlenül az Auchanhoz átmenni ( de ki is lesz táblázva az út fölött).
2014. dec. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

A Nagykőrösi út csupán 7km hosszú.

Melyik része esik hozzád közel?


Egyébként pedig miért akarsz "viszonylag olcsón" tankolni?


Elgurulsz a Nagykőrösi út - Szentlőrinci út kereszteződésig, ott beállsz az OMV kúthoz és megtankolod a géped Maxx Motion típusú üzemanyaggal. Ez kb: 10 forinttal drágább a normálnál.

Viszont!!!

Csak a saját példámat tudom felhozni számításként.

Nekem Renault 19 1.4 benzines autóm van ami 8.5-öt fogyaszt normál benzinből városban.

Maxx Motion-ból pedig 7.0-et. Azért ez nem mindegy.

Ha tele teszem a kocsit (50liter) 380.-/ 95-ös normállal számolva akkor az 19.000.-forint.

Így a 8.5 literes fogyasztással megyek vele 588 km-t.


95-ös Maxx Motion benzinnel 390.-nel számolva ugyanaz az 50 liter benzin 19.500.-forint -tehát csak egy 500.-assal több és a 7 literes fogyasztása miatt ezzel a benyával 714 km-t megyek.


Tehát ha egy 8.5 literes fogyasztású géppel beállsz egy olyan benzinkúthoz ahol 313.-forint a benzin (de ilyen nem létezik) és tankolsz 19.000.-ért, akkor el tudsz menni 714 km-t.


Tehát még a legolcsóbb, leggagyibb benzinnel is kevesebbet mész mint egy drágább minőségivel!

Sose azt számold, hogy hol olcsóbb a benzin, hanem azt, hogy:

1. Mennyit szánsz rá?!

2. Amit fizettél, azért (nem az, hogy mennyi benzint kaptál, hanem) hány kilómétert tudsz menni?!


19.000.- / 588 km

19.000.- / 714 km


Utólag még megjegyzem:

A benzinnek jobb az égése, a motor jobban húz, kevesebbet fogyaszt!

Ezek az adatok NÁLAM működnek.

És ismerek még jó pár embert akinél szintén működik.

Viszont ismerek olyanokat akik nem vettek észre különbséget.

Negatív véleménnyel nem talalálkoztam a Maxx Motion üzemanyaggal kapcsolatban!

A dízelnek is van ilyen változata de arról nincs tapasztalatom! Szerintem nem lehet az sem rossz.


Próbáld ki! Az a legegyszerűbb.

50 literenként nem olyan sok az az 500.- forint!

2014. dec. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó kamu marketingdumát nem kell elhinni, bebizonyították már hogy semmivel sem megy jobban, és nem fogyaszt kevesebbet az autó. Ez a tény.

A többi csak a megvezetett emberek önigazoló csúsztatása.

2014. dec. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Nem marketingduma!!!!!

Imádom az ilyen nagyokos embereket akik

"úgyhallották, hogy. . . ." dolgokból kommentelnek.

Nem vagyok se marketinges, sem benzinkutas stb. . .

Egy egyszerű bizt.őr vagyok aki kocsival jár dolgozni és havonta 600 km-t megy a belvárosba és vissza.

Egyébként pedig 50 literenkénti plusz 500 forintról beszéltem.

Hű mekkora marketing fogás lenne ha beszerveznék egy embert.

2014. dec. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Utolsó kamu marketingdumát nem kell elhinni, bebizonyították már hogy semmivel sem megy jobban, és nem fogyaszt kevesebbet az autó. Ez a tény."


Nem marketing. Vagy a Nagykörin OMV kettő is, tudnék neked mondani 7km-en belül olyan kutat, aminek a gázolajából 1 literrel simán többet enne az autód. Ez saját tapasztalat.

Nem mondom, hogy a normális minőségű üzemanyagot eladó kutaktól kevesebbet fog fogyasztani az OMV-s nyálból ( pl Shell, Auchan kút stb..) de van olyan taknyolt gázolajat áruló kút, amitől viszont igen.

2014. dec. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!