Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennétek elektromos autót ha...

Vennétek elektromos autót ha nemcsak 1-2 éveset lehetne kapni 5-8 millióért hanem egy idősebbet is pl 1,5 millióért?

Figyelt kérdés
2014. dec. 4. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Majd ha úgy indulhatok el otthonról,hogy nem kell azt számolgatni meddig mehetek el míg le nem merül.
2014. dec. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
100-110 km egy feltöltéssel sztem elég jó, de csak annak aki nem megy messzire autóval. Én amúgy se teszek meg autóval napi 100km-t.
2014. dec. 4. 15:56
 3/9 Koaxk Ábel ***** válasza:
44%

Én nem vennék, most dízel autóm van ezzel kényelmesen elmegyek 900km-et 1 tankkal. Ez elég jó megoldás.


A másik probléma, hogy nagyon korlátozott az elektromos autók utántöltése, mind időben mind töltő állomások terén.

2014. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Majd ha lesz Tesla ennyiért, akkor igen, kéne. Bő 400 km egy töltéssel már igencsak jó.

Annak örülök, hogy én még látni fogom, hogy csak elektromos meghajtású közúti járművek lesznek, a belsőégésű motor megmarad a hajóknak, vonatoknak.

2014. dec. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Idősebbet veszel, abban már lehet hamarosan cserélni kell az aksikat és az nem kevés pezó. Főleg, ha valami speciális dimenziójú és feszültségű és már az autót sem gyártják.
2014. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kár hogy ez csak károgás.

AZ USA-ban már külön klubja van a Prius 1-es tulajoknak, valamennyi autó túl van a 10 éven és a 200 000 mérföldön, gyári akkuval.


Olvastam már ilyet máshol...."vasút, ugyan már, vas a vason nem megyen.... nincs olyan hogy a levegőnél nehezebb tárgy repüljön...."

A földhözragadt emberek annyira nem tudnak mást elképzelni, mint amit abban a pillanatban látnak, hogy rossz nézni. Ha mindenki ilyen lenne, még mindig barlangban élnénk, és nyers húst ennénk, kőbaltával vadásznánk.

2014. dec. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt csak te károgsz mert te hybridről beszélsz mi meg elektromosról.
2014. dec. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én szívesen vennék elektromos autót feltéve, hogy minimum 4-5 száz kilométert meg tud tenni és úgy felszerelt mint egy benzines hozzá hasonló. Egy másfél milliós benzines felszereltséggel rendelkező elekttromos autóért 2 milliót is adnék.
2015. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Annyit én is adnék mert úgy nem sokkal lenne drágább mint egy dízel
2015. jan. 2. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!