Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Corsa D kuplungjavítás...

Opel Corsa D kuplungjavítás és fékbetét, féktárcsa csere kb. mennyiből jön ki?

Figyelt kérdés

Most volt a kocsi szerelőnél, mert porlasztót kellett felújítani, akkor mondta a srác, hogy a fékbetétet, féktárcsát is ki kell cserélni és valószínűleg hamarosan kuplungos lesz. Nem kérdeztük meg, hogy ez kb mennyiből fog kijönni. Szerintetek?

1.3-as dízel, 6 éves autó. 120 ezer km van benne.



2014. dec. 5. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Erős lehúzás szagot érzek...nézesd azért meg mással is.

Féktárcsák egy huszas,4 betét olyan 6 körül,kuplungtárcsa minőségtől függően 10-50...

Tehát anyagban durván 50,a többi attól függ.mennyire kampósorrú a szerelő..

2014. dec. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Igen, az a baj, hogy én is ......


A kuplungot nyilván nem fogom megcsináltatni addig, amíg nem kell. Jól teszem? Vagy ezzel ronthatok rajta?

A féktárcsa,-betét gyanús, mert még fékbetét sem volt cserélve és már 120 ezer km benne van. Azt nem akarom megvárni amíg a vason csúszik :-)


Remélem a porlasztóval nem vertek át, ugrált az autó, állítólag ez volt az oka. Sajnos nem tudom megítélni :-( Ott volt nála másfél hétig a kocsi, de nem álltam mellette. 2 db-ot kellett felújítani, plussz két stabilizátor csere, 98 ezer volt :-/ Sok?


Eddig is ehhez a szerelőhöz vittük a kocsit, még nem csalódtam benne, de az igaz, hogy csak kis dolgokat kellett cserélni (olaj,szűrők stb)

2014. dec. 5. 16:04
 3/3 anonim ***** válasza:
A féktárcsa nekem is gyanús. Az Astrámnak 250e-nél cserélték. Akkor sem lett volna feltétlenül szükséges, de úgy ítéltem meg, hogy fékkel nem spórolunk. Vidd el másik helyre is a kocsit. Info nélkül.
2014. dec. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!