Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legszélesebb és...

Melyik a legszélesebb és leghosszabb haszongépjármű? Pl. Peugeot Boxer.

Figyelt kérdés
B kategóriás jogosítvánnyal tehát 3500 kg-ig ( bár szerintem egy haszongépjármű annyit nem ér el). Nekem úgy kellene, hogy be tudjam rendezni pl: halászatra, utazásra... Tehát keskenyen rakok bele ágyat, mosogatót, wc-t is ( de ha lehet az elért cél helyén wc-znék, bent csak ritka esetben) tűzhely ( gázra gondolom) és ketrec a kutyáknak...
2014. dec. 7. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Haszongépjámű a kamion is.
2014. dec. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én transit szerűekre gondolok. A csomag szállító cégek kocsijára.
2014. dec. 7. 08:11
 3/7 A kérdező kommentje:
Furgon azt hiszem hivatalosan.
2014. dec. 7. 08:12
 4/7 Agytörzsi Prof. ***** válasza:

Régebbi Iveco Daily lenne esetleg neked jó. Létraalvázas strapabíró darab. Persze jó volna tudni azt is, hogy mennyi a rendelkezésre álló zseton.

Lehet, hogy egyszerűbb lenne, ha vennél egy régebbi lakóautót, amikben ezek már bent vannak. Kutyaketrecet kellene csak raknod bele, illetve néhány számodra nem fontos dolgot kivenni.

2014. dec. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet a lakóautóra még nem gondoltam. Oda már csak tényleg ketrec kellene, csak nem tudom,hogy beférne-e 4 darab 50-75 kg kutyának ketrec bele. A pénz nem számít. 4 év múlva tervezem megvenni. Kb. rá tudok szánni olyan 10-15 ezer eurót.
2014. dec. 7. 08:58
 6/7 anonim ***** válasza:
A lakóautó a legpraktikusabb, mögé meg egy kicsi utánfutó a kutyáknak.
2014. dec. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A furgonokból többféle kivitel is van, hasznaltauto.hu-n rá lehet szűrni raktér méret alapján is, ez adhat némi támpontot hogy mely típusok milyen kivitele lehet jó.
2014. dec. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!