Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek elsőnek?

Milyen autót vegyek elsőnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most tettem le a jogsit és azt szeretném megkérdezni hogy milyen autót vegyek elsőnek?


1. Lehetőség: ésszerű döntés: 3-4-es golf, vw corrado (ha ezt be lehet szerezni itthon) és hasonló kis fenntartási költséggel rendelkező autók


2. Lehetőség: amit a szívem mondana: audi tt 1.8t


Na most az lenne a kérdés hogy nagyon sokba kerül az audi fenntartása?


Ja és inkább a benzines felé hajlok mert csak kisebb távokra használnám de meg lehet győzni



2014. dec. 7. 08:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Lada Samarát! A legjobb!
2014. dec. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Egy 4-es golf árából veszel egy annál fiatalabb Clio-t.

Ha nincs sok pénzed az autó fenntartására akkor ne vegyél audit.

2014. dec. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ( a ladát megfontolom ;) ) és az audi s3 ( nagyon szeretem az audikat) és maradhat a benzin?
2014. dec. 7. 09:19
 4/14 anonim válasza:

Ford Fiestát.

Ha nem akarod az új verziót, mert félsz a koccanástól, karcolástól (a rutinhiány miatt), akkor egy régebbi modell is jó. Kiváló minden paramétere. Tapasztalat.

2014. dec. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ok köszi a válaszod csak légyszi mostmár az üzemanyag kérdésre válaszoljatok ;)) mert ez bizonytalanít el a legjobban
2014. dec. 7. 09:37
 6/14 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzed van a kocsira? És az átírásra/első szervizre? És a havi fenntartásra?

Nem kötekedésből, de nagyban segít nekünk is segítséget adni.

2014. dec. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Trabantot!
2014. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hármagulfot egymillióért. biztos megér annyit.
2014. dec. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ki mondta neked hogy a 3-as golfot egy misiért akarom ( 1,3 misim van ezekre a gépekre) amit a 3-as golfon megspórolnék azt meg félre tenném
2014. dec. 7. 10:55
 10/14 Koaxk Ábel ***** válasza:

Az Audi TT és az Audi S3 mind a kettő nagyon jó gép, viszont 1.3 milla környékén, szerintem csak széthajtott gépet fogsz találni ezekből.


A másik pedig 1.8-as Turbos benzines motor alsó hangon is 8-9 litert eszik. Tudod ezt rendszeresen tankolni, mert elég horror.


Nekem volt A3-asom igaz ennél már újabb generációs, átlag fenntartása nem volt húzós, de időnként 1-1 komolyabb hiba bizony zsebbenyúlós volt, pl turbo, vagy szervó hiba.

2014. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!