Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autókat vezettél eddig?

Milyen autókat vezettél eddig?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból egy kis felmérés.

Milyen autókat vezettél eddig? Hány éves vagy? Melyiket szeretted a legjobban vezetni (mindegy, hogy sportos vagy kényelmes)?

Két dolgot kérnék:

1. Őszinte válaszokat. Egy anonim oldalon nincs értelme nagyzálni, vergődni, csak az igazat :)

2. Mindenkinek zöld pacsi. Ne pontozzunk le valakit csak azért, mert több/drágább/gyorsabb autókat vezetett.



2014. dec. 7. 09:40
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Leírom, hogy gondoltam. Én ezeket vezettem:

Audi 100 2.6

Audi 100 2.8

Audi 100 2.8 Quattro

BMW 316i E36

Citroen Berlingo 1.4 dízel

Citroen Berlingo 1.6 HDI

Ford Focus

Lada 1200s

Opel Astra G 1.4

Peugeot 307 2.0 HDI

Seat Toledo 1.6 SR

Skoda Octavia 1.4

Skoda Superb 1.9 PD TDI

Toyota Truck 2.4 (Hilux féle amerikai modell)

VW Golf III 1.6

VW Golf III 1.8

VW Bora 1.6

VW Passat B4 1.8

VW Passat B5 1.6

VW Passat B5 1.8 5V

VW Passat B5 1.9 PD TDI

VW Vento


A legjobb vezetési élményt talán a Quattro adta.

20/F

2014. dec. 7. 09:42
 2/24 anonim ***** válasza:

Mindre nem emlékszem, tekintve, hogy 40 múltam.

Anno:

Trabant 601

Waresz

Kispolák

Dacia

Lada (az akkori típusokból mindet)

Moszkvics

Zil

Kraz

Ural

Volga

Gaz66

DAC

Audi

Fiat Uno, Brava, Bravo, Croma, Stilo, Ulysse

Suzuki

Ford

Mazda

Scania

DAF

MAN

Iveco

Volvo

Mercedes

stb


A wareszt anno nagyon szerettem.

2014. dec. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
90%
hát őszintén én eddig csak kombájnt meg traktort vezettem mert mén nincs jogsim :) 14L
2014. dec. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

kispolski

Lada 1500, 2107

Audi 80

BMW 525tds

Opel Vectra

Daewo Nubira

Opel Astra 1.2, 1.4

Volkswagen Passat B3, B4, B5

Volkswagen Polo

-|- Golf GTI

-|- Touareg 2012

-|- CC

Ford Fiesta 1.8d

Renault Thalia 1.4

Suzuki Swift, Ignis

BMW 750i

BMW M5

BMW 320i e30

2014. dec. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Opel Astra G 1.4 (saját gép)

BMW e46 320i

BMW e39 530i

Opel Astra J 1.4 T

Chevrolet Camaro

Porsche 911

A Camaro volt a legjobb mind közül, mert oda vagyok az amerikai autókért.

19/F

2014. dec. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

talán először egy vw polo variantot vezettem (1.4), azon tanultam meg elindulni, még 11 évesen


jópár autót vezettem már, rokonokét, haverokét, azokat nem írom le


a leggyorsabb autók: A6 3.0tdi a 245 lovas, e60 535d (286) ezek tényleg jól mentek


jómagam most egy 1.8-as kis corsát hajtok


22/F

2014. dec. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Skoda Octavia 1.6 cr tdi

Octavia 1.9 pd tdi


legfrissebb élmények, tudtam, hogy valamit elfelejtettem.. :)

2014. dec. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Volt olyan amit munkám miatt kellett vezetnem, bár sokat csak telephelyen belül kellett elvinnem egyik pontról a másikra. Volt olyan ami szintén munka miatt volt, de azt használtam forgalomba is pár alkalommal.


Most így nem sorolom fel mit mikor és hol mert már nem emlékszem így.



Suzuki Wagon R Ezzel tanultam vezetni, szerettem kényelmes volt.


Suzuki Swift (régi fajta)

Fiat Tipo

Opel Astra F (jelenlegi autóm :) )

Fiat Ducato - Ahhoz képest hogy kis teherautó imádtam ezzel járni, szerencsére a főnököm magán útjaimra is odaadta cserébe ha fizetem az üzemanyagot persze, elég sok helyre eljártam amikor havernak segítettem költözködni, szerettem ezt az autót kényelmes jól vezethető még az a fiatal 23 éves lány is elvezette bent a munkahelyemen aki irodába dolgozott és anyagmegrendelésekkel foglalkozott javarészt, ő is nagyon szerette.

WV Passat - Nem emlékszem konkrétan a pontos típusára, de imádtam.


Ford Mustang GT - Nagyon ritka errefelé, még egyszer innen nem messze nagybátyámék autószalonjába készültek egy rendezvényre és előtte való napokban hozták ezeket az autókat kimondottan bemutatóra. Nagyon sok sportautó volt arrafelé javarészt amerikai sport autók voltak, régebbiek, újabbak is voltak.

Ezt az autót érdekes mód rám merték bízni akkor 20 éves fejjel alig mertem beleülni. Mivel csak a külső parkolóba tették le így be kellett vinnem kapun belülre egy hátsó helyre ahol maga a rendezvény volt és mondták hogy ha akarom kipróbálhatom szigorú felügyelet mellett. Sőt bevittem oda, akkor mondta a srác a nagyfőnök hogy körözzek vele nyugodtan mivel látja hogy elég jól vezetem, és mivel ő is élvezte mondta hogy na vigyem át a szomszéd városba mert otthon "felejtett" valamit. El is vittem nagy élvezettel, bár lakott területen kívül oda kellett figyelnem a sebességre mert nagyon hamar gyorsult és forgalom is volt jócskán, hazavittem a főnököt aki persze dicsekedett hogy milyen jó kis járgányt kaptak kölcsön :D Akkor visszafelé ő vezetett egy ideig, utána mondta hogy menjünk még el valamerre akkor ugye már rég a barátnőmhöz kellett volna mennem, így mondta hogy menjek el hozzá vegyük fel és úgy menjünk vissza a telephelyre :D Mivel ott csak besegítői munkám volt és rég lejárt a műszakom meg nem is ő volt a konkrét főnököm így fizetett is mellé, barátnőm is élvezte ezt a kis kalandos utat, az a főnök ritka jó fej ember, ott a telephelyen a munkásai mind irigykedtek rám, de nekik is megengedte hogy kipróbálják persze nem sokat mert ette a benzint szépen.


Akkor még.


BMW M3

Akkor egy régi orosz Volgát :D Jó kis jármű volt, azt valami veterán autó rendezvényen vezettem, egy gazdag gyűjtőé volt aki egyenesen Moszkvából hozta el, elég nehéz volt kormányozni a szervó hiány miatt akkor meg nem voltam ehhez szokva, de csak kis köröket mentem vele.


Vezettem a mostani munkahelyemen még egy Toyotat is, de meg nem mondom mi a típusa :S


26/F

2014. dec. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Fiat 500

Skoda 105

Dacia

Lada 1200

Lada 1500

Fiat Brava

Opel Vectra

Toyota Corolla


Kellően öreg vagyok. A vezetés nekem sosem okozott különleges "élményt", a használati értéket becsültem elsősorban. Ebbe persze beletartozik, hogy melyikben érzi az ember komfortosan magát. A Dacia nagyon puha rugózású volt, de olyan hosszú, hogy a parkolás és manőverezés nem volt könnyű. Hasonlóan nem volt könnyű a parkolás a Ladákkal. Talán a Fiat Brava volt, ami nekem leginkább "testhezállónak" tűnt, másodiknak inkább az Opel Vectra.

2014. dec. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Suzuki Swift (talán 1.0)

Suzuki SX4 1.6d

Mercedes W124 2000-es dízel

Opel Corsa A 1.4

Opel Astra F 1.6

Renault Megane Limusin 1.4 16V

Renault Clio 1.2 16v

Renault Thalia 1.4 16v

Ford Mondeo 1.8 benzin


Nincs legjobb. A merci azért tetszett mert kényelmes de amúgy elég lomha autó. A Megane szerintem csak kívülről olyan mint egy nagy autó.

24F

2014. dec. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!