Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51 és az s50-es...

Simson s51 és az s50-es lendkerék között van e különbség? Fel tehetem az 51-ét 50-es gyujtásra?

Figyelt kérdés

2014. dec. 7. 20:03
 1/2 AGM válasza:
Ez több mindentől függ. Láttam mind a két motor gyújtását bontva. Meg kell nézni, hogy a Te motorod belső, vagy külső trafós-e? Ha külső, akkor olyan a gyújtása, mint az s 51-nek, tehát az enduro gyújtás jó bele. De talán maga, csak a mágneses lendkerék közt nincs különbség. Egy próbát megér. Vigyázz, hogy az "éket"- amire rámegy a lendkerék, ne törd el, és a csavart jól húzd meg, de nem szakadjon meg.
2014. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
6voltos belsö trafós volt,12 voltos külső trafósra alakítottam át, alaplap maradt a régi,csak a lendkerék kopott, és az51-esé jóval olcsóbb.
2014. dec. 8. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!