Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről az autóról?

Mit gondoltok erről az autóról?

Figyelt kérdés
[link]

2014. dec. 7. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ez egy 10 éves kocsi, annyinak is látszik.

dízel, tehát a futásteljesítményt 250 és 400 ezer km közé tippelném.

Úgyhogy a kérdés az, hogy milyen állapotban van a motor, a futómű, nincs-e valamilyen rejtett rozsdásodás valahol stb.

Szóval szokás szerint: kell egy szerelő és egy átvizsgálás. Azt nem néztem meg, hogy árban hol helyezkedik el a többi hasonlóhoz képest.

A motor PD TDI, ami nem egy rossz darab, HA(!!) megfelelően bántak vele az előző gazdák, és megkapta a szükséges karbantartást. Úgyhogy ha nincs szervizkönyv vagy más napló a javításokról, akkor én hanyagolnám.

2014. dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én is megnézetném szerelővel, mivel elég közel van a műszaki vizsgája. Kíváncsi lennék még arra is, hogy mennyi km van benne. Plusz még egy apróság, hogy csak nyári gumikat említenek és most tél van, adnak hozzá azt is? Nekem mint laikusnak így képről, úgy tűnik hogy egyben van a kocsi, de hallani is kell a hangját, meg érezni hogy megy. De az tuti hogy vinnék valakit, aki ért is hozzá és megnézi.
2014. dec. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!