Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Várjátok már a havat? Ki hová...

Várjátok már a havat? Ki hová megy driftelni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 10. 19:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
háromtizenhattal?
2014. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Beviz Elek ***** válasza:
Nem várom, de minden lehetőséget ki fogok használni a csúszkálásra ha már leesik.
2014. dec. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Én belefutottam egy havazásba november 18-án Észak Olaszországban. Az volt minden vágyam :D


Sajnos csak elsőkerekes autóim vannak, így nálam a drift nem játszik :)

2014. dec. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Sehová. Nem vagyok olyan éretlen, hogy ezzel szórakozzak.
2014. dec. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
nem kell ho a drifteleshez csak eros sor6 sperrrrel ami hatul hajt. ne bohockodjatok....
2014. dec. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Wadmalac ***** válasza:

5 méteres, 1600 kilós elsőkerekes vassal a drift kifejezés nálam csak nézőként működik.

Amúgy szeretek hóban vezetni. Még jobban szeretnék, ha megengedhetném magamnak a Nokian gumikat, mert ez az agyondicsért Alpin Pilot hagy kívánnivalót maga után, nincs oldaltartása.


Főleg azt szeretem a hóban, hogy ott azért kicsit visszafogják magukat azok a rutintalanok is, akik rutinosnak hiszik magukat. Persze sok bepánikolt mazsolát kell kerülgetni, de kevesebb olyannal találkozok, aki nem tudja, milyen veszélyes talajon nyomja, mint esős-saras, jéghártyás úton.

Akiken hülyét szoktam kapni, azok a nagy okosok, akik állítják, hogy téli gumi csak az amatőröknek való. Ilyenekkel szoktak tele leni az útszéli árkok. Sajnos sosem fogynak el.

Hóban én sosem magamtól tartok, hanem az ilyenektől. De azért hóban az ilyenekkel való csattanás is általában kisebb tempónál szokott történni, mint hómentes utakon és ez is valami.

2014. dec. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

tesco parkolo :D

már várjuk igen, taval nem is volt lehetőség rá :/

2014. dec. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Wadmalac ***** válasza:

Fent Dobogókőn van egy jó kis parkoló, amit olyan mini nascar-pálya jelleggel lehet driftre használni.

Csak az a baj, hogy néhol laknak körbe és elég gyorsan ráhívják a kékeket a ficergőkre.

2014. dec. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
én csak a faluba ladával.
2014. dec. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
" Sehová. Nem vagyok olyan éretlen, hogy ezzel szórakozzak. " Ezeket az embereket sosem értettem. Hogy lehet ekkora b.romságot kitalálni hogy bármiféle szórakozás érettséghez van kötve? Egy férfi egész életén keresztül játszik, csak a játékszerei válnak komolyabbá. Szerintem ezekre az emberekre sokkal inkább a kiégett, öröm nélküli élet jellemző, mint az érettség...
2014. dec. 11. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!