Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik kombi autó jó nagy súlyra?

Melyik kombi autó jó nagy súlyra?

Figyelt kérdés
Nem vontatni hanem pakolni.Nem jöhet szóba kisteher vagy egyéb,nekem kombi kell és nem hátul lengőkaros(BMW) hanem merevtengelyes,erős futóműves,dízel legalább 1tonnára vagy 1.2 re.Családnak is jó legyen 5 személyes.Gondoltam Audi A6 1995 2.5 tdi.Egyéb?

2014. dec. 10. 19:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
merev tengelyes kombi????olyan maximum az 1200es kombi zsiguli lesz!!minek neked merev tengely??őskori technika!ráadásul semmivel sem erősebb mint egy lengőkaros futómű!
2014. dec. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ekkora súlyt csak egy terepjáró, vagy pick-up tud hivatalosan elvinni. Pl. Mitsu L200
2014. dec. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kombiba te legálisan nem pakolhatsz 1 tonnát. Személyautóban nincs ekkora teherbírású, plusz ugye még bele is kéne ülni. Esetleg az Opel Omega, Mercedes W123 kombi, Volvo 740 kombi a legnagyobb rakterű kombik. Ilyen terhelés amit akarsz már mindenképp pick up után kiált, főleg ha merev tengelyt akarsz.
2014. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
El ne tévedjetek már . Az egy terűek a legjobbak, legnagyobb a hely benne. P. Partner, C. Berlingó 2800 literes. Ezeket direkt erre tervezték.
2014. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
El ne tévedj már! Azok is csak 6-700 kilóval terhelhetők max.
2014. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
1 tonna?! Csak nem aranyrudakat akarsz lopni? Bevehetnél minket is a buliba, mert el nem tudjuk képzelni, mi olyan pakolható egy kombi rakterébe, ami ekkora tömegű.
2014. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy a legjobb lenne egyterű,de ahová nekem kell nem vehetek egyterűt sem pick-up ot,sem terepjárót.Csak kizárólag személyautó-kombi kategória.A hivatolos súlyszállítás is tudom,de ez nem probléma az én esetemben.Felőlem lengőkaros is lehet csak vigyen el 1tonnát,de mondjuk vitatkoznék azzal ,aki azt állítja hogy egy lengőkarosba lévő millió silent és forgó-borgó elbír ilyen terhet,hogy ne kelljen nepi szinten szerelni.Omega talán jó,de...opelt?Na ne.Ja és nem dolgozok a Fideszbe,csak 500.000 ft van rá.Irjatok még néhányat aki tud.
2014. dec. 10. 20:33
 8/16 anonim ***** válasza:

Legyen olcsó, kicsi, de bírjon el 50 cementeszsákot és akkor már lehetőleg a család is tudjon vele közlekedni. Nem gondolkodtál el esetleg egy utánfutóban?

De most komolyan: egy nagyobbacska kombi raktere 1,5-2 köbméter, ha azt az egészet telerakod 1 tonnával, 500 kg/m3 sűrűségű anyagot rakodhatsz bele maximum. Azaz még vízzel is csak félig tudnád engedni, nemhogy még sűrűbb (köznyelven, helytelenül: nehezebb) anyaggal.

2014. dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

.Omega talán jó,de...opelt?

Mi bajod az Opellel?

2014. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Gyarilag szavatolt 1 tonna teherbirasu szemelyauto nincs!
2014. dec. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!