Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F 1.7TD-vel sok...

Opel Astra F 1.7TD-vel sok probléma szokott lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg egy 1.4es 60LE-ős F Astra Caravant hajtok. Ezt szeretném lecserélni ugyan erre csak 1.7TD motorral. Magával a kocsival meg vagyok elégedve minden téren(hely, kényelem, stb...) csak a motorral nem. Gyenge és sokat fogyaszt. Ha valakinek van tapasztalata 1.7TDvel azt is várom.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. dec. 10. 20:28
 1/4 anonim válasza:
Én 2 évig hajtottam egy Isuzu motorosat, és nagyon meg voltam vele elégedve. 18 éves kora ellenére semmi baj nem volt vele, pöccre indult mindig, nem volt gond neki a hideg sem. Az Opel motorosakat többen is szidják, nekem az nem volt.
2014. dec. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jók a TD-k, vagyis jók voltak. A legfiatalabbak is már elmentek legalább a Holdig, ha kifogsz egy jót, akkor nem lesz vele gondod, ha nem.. akkor szívás, mint akármelyik öreg dízel.
2014. dec. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem csak német motoros Opel volt, volt Kadett is, Astra is.

Isuzu-s nem volt, de a német motorosokat is kinyírhatatlannak tartom, anno apámnak is egy Kadettja volt, a motor még simán ment, pöcröff, de a kaszni szétrohadt alatta, kiszakadt a hátsó híd.

Az Astra gyengébb, amúgy műszakilag, azokon olyan hibákat találtam, amit Kadetton még nem.

Arra figyelj, ha német motorost veszel, hogy ne halj "szelephangot" ha jár a motorja alapjáraton.

Akkor az egész vezérlése kuka, himbák, vezérműtengely, és nem is látták értelmét cserélni, mert sok olajat zabált már.

Isuzusról nem tudok nyilatkozni, nézz kartergázt, és kérdezd az olajfogyasztást.

De a kaszni állapota mindent elmond arról, mennyi km lehet a verdában. Sajna rohadnak nagyon.

2014. dec. 11. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Isuzu motoros jó lehet. De már nem mai autók, a rohadás szokásos probléma. Meg ugye nálunk a futásteljesítmény is kérdéses. Nagyon meg kell nézni, ha jót fogsz ki nem fogsz csalódni
2014. dec. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!