Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit válasszak melyik kevésbé...

Mit válasszak melyik kevésbé költségesebb? BMW e46 320d vagy audi a6 2.5 tdi?

Figyelt kérdés

2014. dec. 10. 21:14
1 2
 1/12 Koaxk Ábel ***** válasza:

Így elsőre azt mondanám, hogy szerintem az Audi-t olcsóbb fenntartani, annak "kommerszebbek" az alkatrészei a VW konszern miatt.


Fogyasztásban kicsivel többet ehet a 2,5tdi motor.


Amúgy érdemes utána olvasni, mert úgy tudom a 2,5TDI motorja a VW-nek nem túl nyerő választás.

2014. dec. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tisztába vagyok vele hogy nem túl nyerő választás. Inkább a bmw felé hajlok, de úgy tudom az se túl nyerő választás de nem érdekel tetszik
2014. dec. 10. 21:34
 3/12 Koaxk Ábel ***** válasza:
Nekem E90-es 320D-m van, én nagyon meg vagyok elégedve vele! Audi-ból csak 2.0PDTDI-m volt, azzal se voltak gondok. 2.5PDTDI-t nem ismerem milyen, csak olvastam róla, meg talán a szerelőm mesélte, hogy beteges széria.
2014. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
az se mind1 hogy e90 vagy e46 nem ugyan az a motor valószínűleg az újabbakba már kijavították a hibákat
2014. dec. 10. 21:43
 5/12 Koaxk Ábel ***** válasza:

Nyilván nem mindegy ezért is írtam, hogy én csak az E90-el ismerkedem, mert nekem is viszonylag friss szerzemény.

E46-ot egyáltalán nem ismerem, mennyire jó konstrukció, de biztos lesz aki építő jellegűen tud majd tanácsot adni. :)

2014. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy elvileg nem jó konstrukcio... de akkor is az kell arra lennék kíváncsi hogy akinek van mit mond róla.
2014. dec. 10. 21:51
 7/12 anonim ***** válasza:

Az E46 mindkét motorja elég jól sikerült. Kisebb gondok vannak velük, de összességében megbízhatók, inkább a 150 lovas M47TUD20-ast szokták ajánlani.

Az A6 egy osztállyal feljebb játszik, az 5er-rel van egy kategóriában. Valszeg mérete és súlya miatt a kopó dolgok többe is fognak kerülni ( nem beszélve az első felfüggesztésről ). A 2.5V6 TDI az khm, a 2003.06 hó előttiek felejtősek, csak az ez utáni B-s motorkódúakból szabad választani.


Akármelyiket is választod, mindenképp próbálj a lehető legjobb állapotút választani - persze ez drágább is - akkor nem lesz egyik sem pénztemető. Ha bevásárolsz valami olcsó hulladékot, akkor mindkettőre el lehet tapsolni egy kisebb autó árát.

2014. dec. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. esetleg 330d?
2014. dec. 10. 23:18
 9/12 anonim ***** válasza:
2,5 Tdi egy betegágy! 330D a legjobb választás...
2014. dec. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az E46 az ami most árad Magyarországra,kint nincs ára,mivel abba a korba ért,mikor már költeni kell rá,ami ott horror áron működik.Hozzák is a nepperek,persze a legtöbb kilómétert futottakat,leg lelakottabbakat,majd itthon visszatekerik,kipofozzák.Ha jót akarsz menj ki érte,vegyél rendszámos,vizsgás autót magánszemélytől!
2014. dec. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!