Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet osszefugges abban, hogy...

Lehet osszefugges abban, hogy egy 2001-es kiadasu VW Bora nem annyira szervizigenyes, mint egy 2000-es?

Figyelt kérdés

Van egy 2001-es Boram. Egy ismerosomnek 2000-es kiadasu. O minden 3.honapban szervizeli es eleg nagy osszegeket kolt ra. Nekem megvan 6 eve, de ha 3-4x volt szervizelve nagyobb gonddal az akkor jo.. ( olaj, szuro s az ilyen alapokat nem szamolom bele, mert ezek ugye ugymond kotelezoek. )

Na most a fiam szeretne venni egy VW 4-es Golfot, 2004-es kiadast.

Vajon csak en fogtam jol ki az automat , vagy tegyleg van ilyen, hogy xy kiadas jobb ? Vajon a golfoknal hogy van ez ? Van valakinek tapasztalata a golfoknal ? Koszonom elore a segitseget.



2014. dec. 11. 04:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Erősen motorfüggő a dolog.

Valamint nem új autók, az előélet sem mindegy.

Nekem PL 1998as a Golf IV-em, 50.000 kmt-tettem bele 10 hónap alatt, semmi említésreméltó gondja nem volt (egy ajtózárat kellett cserélni a kötelezőn kívül), de van akinek állandóan bent van az első vonószem...

2014. dec. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden attól függ hogy mennyire tartotta karban az előző gazdája.
2015. febr. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ez teny, de engem az erdekel, hogy valaki tapasztalte mar ilyent. Mert az ismerosomnek is megvan 4-5 eve az autoja, ez ido alatt mindent rendbe rakott rajta, de ugyis jelentkeznek a bajok, ergo nem a miatt mert a volt auto tulajdonosa nem cserelt olajat, vagy valamit, hanem mert igy jott ki a gyarbol meg 2000-ben. Engem ez erdekel, ha ertitek mire gondolok.
2015. febr. 16. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!