Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyenért megbuktattak?

Ilyenért megbuktattak?

Figyelt kérdés

Sziasztok csak szerintem hülyeség,hogy megbuktatott a vizsgabiztos ezért mert mondta,hogy forduljak be egy egyirányú utcába, és én meg mondtam neki,hogy ha fizeti a bírságot akkor oké.

És ennyi volt.....most kezdhetem újból


2014. dec. 11. 10:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Ha ilyen hülye vagy akkor ne csodálkozz.

Behajtani tilos táblánál nem fordulunk be. Ha azt mondta hogy kövi lehetőség akkor ne csodálkozz hogy megbuktatott mivel nem az lett volna a következő lehetőség. Ha azt mondta hogy abba az utcába fordulj be akkor csak annyit kell mondani hogy tilos és mész tovább egyenesen. Ha utóbbi történt, akkor azt feltételezte (teljesen jogosan) hogy lesz@rod a kreszt és pár ezer forintért simán megszegsz bármilyen szabályt.

És ha azt mondja hogy fizeti a bírságot, behajtasz és egy meglepett kamionossal találod szembe magad aki nem tud időben lelassítani?

2014. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Istenem:D Vizsgabiztossal nem poénkodunk mert komolyan veszi. Ha meg komolyan gondoltad akkor autó helyett vezess háztartást.
2014. dec. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
következő lehetőség ahol szabályosan be tudsz fordulni, ez lehet nem a legelső, se a második, vizsgán meg nem eri meg poénkodni.
2014. dec. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

az öreg csicska, meg kéne verjem....

Amúgy ja ezek után nem jó a poén

2014. dec. 11. 11:58
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Ő a csicska miközben te voltál szabálytalan? Tudd hol a helyed (segítek, nem a volánnál).
2014. dec. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Flegma, lekezelő, és tiszteletlen voltál. Mégis mit vártál? Az ilyenek pont azért csinálják ezt a melót mert élvezik, hogy rettegnek tőlük és felsőbbrendűnek gondolják magukat.

Egyébként ilyen ésszel tényleg jobb ha nem vezetsz

2014. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 petizacc ***** válasza:
61%
Nem kell neked jogosítvány, így is elég hülye van az úton nélküled is! :)
2014. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
milyen szabálytalan? nem is kanyarodtam be....
2014. dec. 11. 14:35
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kanyarodtál be. De ha azt mondja hogy fizeti a birságot akkor már kanyarodtál is volna.
2014. dec. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A közlekedés nem csak abból áll hogy minden szabályt betartasz, hanem abból is hogy körültekintően és balesetveszély-mentesen közlekedj. A vizsgabiztos úgy ítélte meg hogy akkora pofád van hogy ha kedved tartja akkor gond nélkül bemész a behajtani tilos táblánál.

Inkább örülj hogy nem tett feljelentést megvesztegetés miatt, mivel pénzt ajánlottál hogy könnyebb legyen a vizsga, ráadásul tanú előtt.

Az autóvezetés veszélyes üzem, kis figyelmetlenségből is lehet haláleset. Aki ilyen flegma az ne is vezessen, nem akarom hogy a gyerekem egy ilyen idióta miatt kerüljön tolószékbe élete végéig.

2014. dec. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!