Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezethetek 18 év alatt,...

Vezethetek 18 év alatt, viszonylag friss (egy hónapos) jogosítvánnyal személygépkocsit?

Figyelt kérdés
frissen szereztem jogosítványomat, és olyan törvényről hallottam, hogy nem vezethete bizonyos ideig egyedül autót. Ez igaz,( ha igen, akkor hol tudnák utánaolvasni, vagy valamilyen weboldallinket tudnátok küldeni) vagy nem?

2014. dec. 11. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hol a pitsába mondják ezeket?

Ne már... simán vezethetsz egyedül amint kezedben a kis rózsaszín plasztikkártya rajta vezetői engedély felirattal.

2014. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Itthon nincs ilyen törvény, az USA-val kapcsolatban hallhattál róla.

Itthon ahogy megvan a jogsid mehetsz országjárásra tök egyedül. Persze a józan ész azt diktálja vezess pár hónapot rutinos sofőr mellett, mert oktatáson nem tudnak minden élethelyzetet megmutatni.

2014. dec. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Akkor minek adják oda a jogsit, ha nem vezethetsz? :D

Az meg miért jó állambácsinak, hogy ha béna vagy más is meghal melletted? :D

2014. dec. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
Én is hallottam, hogy minden pletyka így indul. Valamit hallottan, de a rosseb emlékszik PONTOSAN mit.....
2014. dec. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, skacok, de én azért egy két hétig még rutinos sofőrrel fogok vezetni... :) széles utat mindenkinek :D
2014. dec. 12. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!