Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Leveszem a tanksapkát és...

Leveszem a tanksapkát és szuszog, fulad az autó. Miért? (eddig nem csinálta)

Figyelt kérdés
hali,értem én hogy normális(állítólag)eddig nem csinálta,levettem és se szuszogott,se bugyogott...most igen..a következő kérdésem,hogy lehetséges hogy ez okozza a problémámat ami az hogy dögledezik a kocsi menet közben?..nos,úgy is megy szerelőhöz,de ha valaki tapasztalt már hasonlót,írja le nekem legyen oly kedves:)köszi...(Citroen AX 1.4 D)

2014. dec. 12. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:
A tankban bugyog az üzemanyag?:O
2014. dec. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kevés az infó. De talán lehet hogy egy kevés levegőt szív a szivó ágon. Majd ha többet szív akkor akár teljesen lelevegősödik és megáll.És lehet a gázolaj vissza folyón a levegős gázolaj mikor vissza folyik a tartályba attól bugyog. TALÁN?
2014. dec. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 goolky ***** válasza:
Ha jól emlékszem, elvileg a tanksapkákon van egy szuszogó nyílás, hogy amikor fogy a tankból az üzemanyag, ne képezzen vákuumot. Nincs az neked eldugulva?
2014. dec. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nemtudom miért kell megvárni,amíg szinte teljesen kiürül a tank..Aztán megy a csodálkozás hogy dögledezik,miután az összes dzsuvát felszippantja a tank aljáról..

Üres tank esetén a "szuszogás" teljesen megszokott dolog.

2014. dec. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a tank félig van,volt,sosem hagytam teljesen le ürülni.1992-es autóról van szó,talán szuszogó nincs is még rajta,de utána nézek,köszönöm a válaszokat.
2014. dec. 13. 07:40
 6/8 goolky ***** válasza:
"Nincs még rajta"??? Apám 82-es ladáján is volt, meg nagyapám 74-es trabantján is...
2014. dec. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
na,szerelő meg volt.a fuladozás azért van mert levegőt kap a rendszer,valahol lyukas a gumicső.jelenleg még nem tudjuk hol.a tank azért szuszogott mert a rendszerbe jutó levegőt oda nyomta vissza és mint a lufit,felfújta mert elvolt dugulva a szuszogó.
2014. dec. 14. 01:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor a 2. jól írta.
2014. dec. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!