Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus vélemények?

Ford Focus vélemények?

Figyelt kérdés

2005-2006-os Ford Focust szeretnák vásárolni, dizelmotorral. Nem tudok dönteni, hogy félni kell az 1.6-ostól, vagy maradjak a jó öreg 1.8-nál? Várom a tapasztalatokat.

Esetleg még alternativa lehet VW Golf/Bora, esetleg Passat.



2014. dec. 13. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
A 2004 utáni Focusok mind jók. Mindamellett én az 1.8-ast javasolnám.
2014. dec. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. dec. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem én voltam, Mondeo nem tetszik :)
2014. dec. 13. 17:14
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
csakis 1.9 tádét vegyél,mert az mindent lenyom!!!!!!és 3 litert fogyaszt!!!!!és ha felragasztod a hátuljára a szmókendsárm matricát a csajok gázolajat fognak hugyozni utánad!!!!
2014. dec. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es, az ilyen válszokra nem vagyok kiváncsi.
2014. dec. 13. 17:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Na megjött megint egy dilettáns VW ellenes.


Ha tényleg alternatíva a VW akkor én azt vennék. Szubjektív (és ha nézel több tesztet, akkor objektív is) véleményem, hogy a VW jobb, minőségben, belsőtérben stb.

2014. dec. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os, ebben van valami, igazából azért is kezdtem el Focusokat nézni, mert ugyanannyi pénzből fiatalabbat lehet venni, mint VW-ből. Ültem is Focusban, a kényelme és minősége elég lenne számomra, csak akkor vennék mégis VW-t, ha valaki lebeszélne a Fordról műszaki érvekkel.
2014. dec. 13. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!