Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes w124 200d differenciá...

Mercedes w124 200d differenciálmű?

Figyelt kérdés

Mercedes w124 200d 1992-es autóba van már differenciálmű?

Esetleg megeshet olyan, hogy nincs benne? A Mercedesekben önzáró sperr difi szokott lenni ha jól tudom.Egyik ismerősömnek régebbi 190d-je van állítólag neki nincs difi. Ilyen elejű a Merci. [link]



2014. dec. 13. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Az baszna már be ha nem lenne!!!megnézném akkor hogy tudnál kanyarodni,ha nem lenne!A mercedesekben,főleg az ilyen régebbiekben mint amikről te beszélsz,max az amg-ben van sperrdifi!ezek szerint az egyik ismerősödnek nagyon különleges és egyedi mernyója van,ha kihagyták belőle a difit!A percen vigyétek stuttgart-ba a benz múzeumba!!
2014. dec. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg már a Ford T-Modellben is volt differenciálmű :)
2014. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden autóban, van difi, de nem minden Merciben van sperdifi.
2014. dec. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat én voltam a hunyó! Nem olvastam el figyelmesen mit irtam ki kérdésnek! Difi zár let volna, csak lemaradtt a végéről. Nos tehát a Mercedesekben van difi zár? Mert van bennük difi,sperr difi. Én hallotam inyenről, hogy egyes Mercikben van difi zár, a hátsó hajtás miatt. Mivel ha elkad, jobban kitudjon jönni valahonnan. Nem vagyok nagy Mercis, de a Mercinél elképzelhetőnek tűnik ez a dolog Számomra.
2014. dec. 14. 10:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Voltak mercik ASD (Automatik Sperr Differencial) diffivel. Az összes 4Matic illetve választható extra volt az összes 124es esetében. Innentől kezdve simán beszerezhető és beszerelhető 190-be.
2018. okt. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!