Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra H Caravan 1.6 Enjoy?

Opel Astra H Caravan 1.6 Enjoy?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy ilyen típusú autót. 2006-os évjáratú. Németországból hozták, Magyarországon még nem volt használva. Elméletileg 110ezer Km-t futott. Nyári téli gumigarnitúrát adnak az autóhoz. 1 év garancia a motor illetve váltóhibákra, friss szervíz illetve friss műszakival adják. Megnéztük, hozzáértő is azt mondta, hogy rendeben van a gép. Ha valakinek van hasonló tapasztalata ilyen autóval ossza meg velem? Jó vétel lehet ez az autó?
2014. dec. 16. 11:09
 1/6 Dörmögő ***** válasza:
Jó vétel lehet ha minden rendben van vele műszakilag és árban is. Én személy szerint 1.7-es diesellel venném, de ez az én privát véleményem.
2014. dec. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg minden oké vele akkor megéri az árát. Az ügyintézés lehet az ami húzós lesz pont azért hogy jogosult légy Magyarországi használatra ha nincs még rajta magyar rendszám, meg a szükséges dokumentumok akkor én szerintem ez picit húzós lesz, de ha jó áron van akkor szerintem még így is megéri. Az hogy benzines vagy dízeles az szerintem teljesen mindegy nála, én vezettem ugyanilyet benzinesbe meg dízelesbe is, nekem is dízelesem van, benzines meg a barátnőmé és túl sok különbség nincs a kettő között.
2014. dec. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Regadóval, átírással mindennel együtt 1,6M.
2014. dec. 16. 12:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is azt akartam először kérdezni, hogy mennyiért adják.

1,6 kb reális. Bár ennyiért szerintem találnál itthon is 9 éves Astrákat.

Az Enjoy nem egy full extra felszereltség, de ha nincsenek nagy igényid (pl ha amúgy se igényelnéd a beépített navigációt és az ülésfűtéses bőr üléseket) egy teljesen jó autó.

Nekem 5 ajtós változatból van dízelem (Cosmo felszereltséggel). Nagyon-nagyon szeretem. A közeljövőben biztos hogy nem cserélném le másra. A munkahelyemen vannak 1.6 kombik, azokat is vezetem.

Amúgy ez még a Z16XEP motoros (105LE) vagy már Z16XER (116LE)? Az évjáratból gyaníthatóan inkább előbbi lesz.

2014. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az előbbi.
2014. dec. 16. 13:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Aham. Annak valamivel több "gyerekbetegsége" előfordulhat, de nem kell tőle félni, nem rossz az sem. Ár/érték arányban nagyon jó autó a H Astra.
2014. dec. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!