Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ausztriából érdemes autót...

Ausztriából érdemes autót vásárolni?

Figyelt kérdés
Ugye arrafelé rengeteg szerpentin van. Állandóan vissza kell váltani ami terheli a váltót, meg az éles kanyarok nyírják a futóművet, lengés csillapítót, stb..
2014. dec. 17. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne beszélj már hülyeséget.

Külföldről csak hibátlan 50.000 valós km-es autókat kapni, még ha az 20 éves is.


Amúgy meg ugyan olyan állapotú autók vannak ugyan olyan ársávban.

A kivétel a 3-as BMW, Audi A4, Passat de csakis 1.9 TDI.

Mert ezek öccázé is kitűnő állapotúak.

2014. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mától senki ne váltson sebességet az autójában mert az terheli a váltót!!!!!!!Illetve kanyarba se menjen senki,mert az tönkreteszi a futóművet.........istenem ilyen hülyét!szerintem mától ne is egyél,mert később úgy is éhes leszel!
2014. dec. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Te barom! Úgy érted hogy a rengeteg hegyi út nagyjából egyenértékű azzal, hogy valaki mondjuk az Alföldön megy mondjuk ötödikben több kilométeren át? Mindent értek!
2014. dec. 17. 18:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Felesleges azokon gondolkozni, hogy vajon milyen használatban lehetett, hogy tartották karban. Csak spekulálni lehet, ami csak tévedésekhez vezet.


Ha Bécsből veszed az autót, akkor lehet azon okoskodni, hogy biztosan sokat állt a dugóban az autó, csak kis távokat mentek vele. A valóságban meg lehet, hogy alig használták városban és inkább nagyobb távokat tettek meg vele.

Mint ahogy valaki írta, hogy azt hiszi mindenki, hogy külföldről csak jó autókat lehet venni, mert a Jóskapista is onnan vett autót és az jó. Ez is csak felesleges okoskodás. Az onnan vett autó lehet rossz is és jó is.

A szerpentines gondolatmenet is hibás.


Az a lényeg, hogy a megtekintéskor milyen állapotban van az autó.

2014. dec. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért hibás? Nem vagyok olyan mint sokan, hogy már magukban eldöntötték a kérdést. Viszont ha kifejtenétek hogy a szerpentines dolog miért hibás azt megköszönném. Egyébként ezt példának írtam, Ausztriában ugye sok hegy van, és a hegyi használat a józan ész szerint fokozottan árt az egész autónak. De magyarázzátok meg hogy miért nincs igazam. Ne azt írjátok hogy mekkora hülye vagyok mert ilyet kérdezek. Igen nem értek hozzá, ha értenék nyilván nem kérdezném meg.
2014. dec. 17. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Az tény, és való, hogy több olyan kocsi van, aminek nincs szarnak rohadva a kasztnija, nincs legyilkolva a motorja, a futómű nem kopog, és a belseje is patika állapotban van olyan áron, vagy olcsóbban, mint idehaza.

Pár hete voltunk kint nézni egy E46 320d-t, meg egy A4 1.9 TDi-t :)

2014. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én inkább a szarrá rohadástól tartanék. Ausztriába is vannak ám sík helyek.
2014. dec. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!