Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy autónak amit kinéztem...

Ha egy autónak amit kinéztem Holland alvázszáma van és Olasz papírjai akkor hogy tudom itthon forgalomba helyezni?

Figyelt kérdés
A hirdetés alatt ott van, hogy nem tudja forgalomba helyezni de van rá esetleg valamilyen mód?
2014. dec. 17. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az hogy holland alvázszám?
2014. dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tökmind1. Ha nem lehet forgalomba helyezni akkor te se fogod tudni. Van millió autó eladó,minek nyűgöt a nyakadba venni.
2014. dec. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy hol gyártották az autót, ha megfelel a célország által támasztott követelményeknek, akkor forgalomba lehet helyezni. Ha olasz papírjai vannak, akkor ott már forgalomban van/volt a Hollandiában gyártott autó.


Azt nem írtad le, hogy ki nem tudja forgalomba helyezni és hol. Talán mindegy is, ennek valószínűleg az az oka, hogy valami nem tiszta az autó körül.

2014. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!