Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A6 vezetőoldal felőli...

Audi A6 vezetőoldal felőli ajtó probléma. Nem nyílik. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

A mai napon kentem be szilikonnal az ajtók tömítését belülről, illetve a zárba fújtam fagyás elleni olajat.

Utána párszor nyitottam- zártam a kocsit távirányítóval.

A vezető oldal felőli oldal pedig egyszer csak nem nyílt. A pöcök maga feljön, és záráskor le is megy, mint az összes többi ajtónál.Meg se moccan, nem befagyva van, abban biztos vagyok.

Mi lehet a gond jelen esetben, esetleg valaki találkozott már ilyennel?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. dec. 17. 20:13
 1/2 Aky987 ***** válasza:
beragadt---zárlat---valamit birizgáltál és le esett(lecsúszott) valami összekötő elem van még sok lehetőség... nekem pl 2 állásos a zár ha lenyomom fizikailag akkor még a központival még egyet tudok rajta tekerni...és ha kiriasztok akkor nem nyitja csak amit ő zárt be.
2014. dec. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 H.Jancsi válasza:
Helló csak azt akarom kérdezni sikerült ràjönni mi volt a probléma mert most nekem is ez van az autómmal kérem segítsenek !!!
2018. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!