Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány ft-ért lehet venni...

Hány ft-ért lehet venni biztosan olyan autót, ami minden szempontból tökéletes és megbízható?

Figyelt kérdés

Olyat, ami fiatal(0-3 éves), biztonságos, sok kényelmi és biztonsági funkcióval, erős motorral(170 le legalább), minden napra alkalmas, fogyasztása vegyesben 10 nél ne legyen több, sokmindenre legyen alkalmas, mondjuk összkerekes, esetleg városi terepjáró...

Ilyenekre gondolok.


Láttam neten x1-es 2000 es dízel xdrive bmw-ket, 40000 km-el, 2011-eset 5-6 millióért. Q5-öt, hasonló tulajdonságokkal 6-7 körül.

Sedán a5, volvo s80, ilyesmiket 5-6 körül.


Milyet vennétek és miért?

Inkább full extrás páréves prémium autókat vagy inkább vadonat új olcsóbb kategóriákat?


2014. dec. 18. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ha választhatnék mindenképp olcsóbbat, de újat vennék.
2014. dec. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Városi SUV tekintetében csak egy apróság, nézd meg milyen felnik / gumik kellenek rájuk és nézd meg az árakat... vagy épp egy féktárcsát vagy olajszűrőt.


A prémium hiába 3-5 éves, az alkatrészárak akkor is megmaradnak egy bizonyos szinten. Ráadásul ebben a korban már ritkán ugyan de előjöhetnek hibák is.


Új autónál meg ott a garancia, nagy eséllyel évekig hibátlanul fog menni, és ha olyat választasz, akkor a cserélendő alkatrészeket is jóval kevesebből megúszod.

2014. dec. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kérdező kérdésére a válaszom :

( Hány ft-ért lehet venni biztosan olyan autót, ami minden szempontból tökéletes és megbízható? )

Nincs olyan autó ami minden szempontból tökéletes és megbízható.

2014. dec. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem teljesen mindegy, hogy a 4 db gumi 300 vagy 400 ezer ft.

3-4 évente kell megvenni, sok nem múlik rajta.


Nem írtam ki jól a kérdésem.. Arra lennék kíváncsi, hogy pontosan milyen márkát vennétek és miért?

2014. dec. 19. 00:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez megint egyénfüggő.

Én BMW párti voltam mindig is, más meg ki nem állhatja, szóval csak a hitviták vannak itt belőle.

Volt egy 2005-ös E90 330D-m, mindenki károgott, hogy majd a lendkerék meg a pillangószelepek... 2013-ig szolgált, nem volt vele semmi műszaki problémám. Most egy 2013-as F10 335D xDrive van, ugyanúgy meg vagyok vele elégedve, tehát én tuti egy dízel X5-öt vagy egy E90 330/335D-t néznék a helyedben, de ez csak az én véleményem, saját tapasztalatok.


Sokan alapból ellenzik a dízelt, ebbe nem akarok belemenni, a 330-as is de a mostani 335-ös még inkább elég arra, hogy minden tulajdonságában odavágjon a benzines társainak.

5mp alatt 0-100 és még 200-nál is húz mint az igásló emellett 12 liternél többet nem tudtam vele megetetni ( 335-el ), ez is német autópályán folyamatos 180-230 közötti tempóval, MO-on simán megvagyok 8-ból.


Szóval ha nekem kéne döntenem egy X5-öt néznék ha SUV, amúgy meg 3-as sorozatból valamit.

2014. dec. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!