Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a legjobb választás 2m körül?

Mi a legjobb választás 2m körül?

Figyelt kérdés

sziasztok,


egy ideje autóvásárláson töröm a fejem, több szimpatikus modell is van, viszont szeretném megkérdezni a Ti véleményeteket is, hátha akad itt hozzáértő.


ami fontos:


5ajtós

2007 feletti

sportos kinézet


amik eddig felmerültek:


mazda 3

mazda 6

honda civi

bmw 120d

bmw 320d

audi a3

audi a4


Fontos, hogy ne kelljen utána ráköltenem, nem szeretnék folyton szervizbe járni vele. 3évre vásárolnám kb, utána eladom.


előre is köszönöm a segítséget, szép estét!



2014. dec. 21. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Peugeot 407, Volvo S40, Toyota Corolla? A méret nem egyértelmű, illetve az sem, hogy diesel vagy benzin. BMW-t amúgy én kizárnám a listáról a "ne kelljen ráköltenem" kritérium alapján.
2014. dec. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"BMW-t amúgy én kizárnám a listáról a "ne kelljen ráköltenem" kritérium alapján."


2007-nél fiatalabbaknál csúnya lenne ha máris vagyonokat kéne rákölteni... semmi bajuk nincs azoknak még általában.

2014. dec. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"BMW-t amúgy én kizárnám a listáról a "ne kelljen ráköltenem" kritérium alapján."


2007-nél fiatalabbaknál csúnya lenne ha máris vagyonokat kéne rákölteni... semmi bajuk nincs azoknak még általában."


Nézd meg mennyit kínálnak eladásra bmw-kből, az említett kritériumokkal... 2007 utáni bmw 2.500.000 forint alatt nem sok van a piacon - meg lehet persze nézni néhányat, de akkor számoljon arra, hogy inkább 3millió lesz a kiadás.

7-8 éves autóra már lazán rá lehet költeni százezreket, nem csak a motorra kell gondolni, azzal még valóban nem kellene, hogy gond legyen, de pl. egy futómű felújítás simán lehet esedékes.

2014. dec. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ahogy nézegettem németországban jóval olcsóbbak a kocsik, és nem is akkora divat visszaállítani a kilómétert... ott elég jó bmw-k vannak már 2m körül. természetesen az egyéb költségekre is gondoltam, reg. adó stb.
2014. dec. 22. 10:20
 5/8 anonim válasza:
a 320d nagyon jó konstrukcio csak jól nézd át mert ha egy olyanba ugrasz bele amit széthajtottak akkor aztán költhetsz rá de ha jó állapotut veszel amit karban is tartottak akkor garantáltan nem lesz vele gondod
2014. dec. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Koaxk Ábel ***** válasza:

2 Millió körül az E90-es 320D szerintem necces vétel.


Én ősszel vettem pont egy 2007-es gyártású de 2009-es forgalombahelyezésű 320D-t magyarországi első tulajtól, szervízkönyvel, valós kevés km-el és 3,5 milla volt.


Amúgy bátran ajánlom, én nagyon elégedett vagyok vele.

2014. dec. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"ahogy nézegettem németországban jóval olcsóbbak a kocsik, és nem is akkora divat visszaállítani a kilómétert"

Ebben tévedsz. Itt is rájöttek már, hogy a külföldi vevőnek fontos a 100e alatti állás. Főleg a murvás placcokon, amiket rendre a törökök uralnak.

Hogy a kérdésre reagáljak: Mazda 3, vagy 6. Attól függően, hogy jellemzően városban, vagy pályán használod-e, és hogy hányan akartok utazni benne.

2014. dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem necces 2 millióért E90, csak az lesz vagy 2005-ös. 2007-es felettit nem tudom milyet lehet kapni 2 millióért, de nekem látatlanban sem kéne. Szeritem csak töröttet, vagy motorhibásat.

A Honda sem rossz, csak kisebb. A 120d szintén kicsi és drága. Audiból sem álmodoznék 2007 utániról 2 millióért, de ha mégis lát valaki, szójon nekem is, veszek mindjárt négyet 8 millióért, eladok hármat 3x1 millió haszonnal, a negyedik ingyen lesz és még keresek is a bolton.

Olcsó a német autó, csak ha kiszámoljuk, mire Magyarországon forgalomba kerül, mégsem lesz olcsóbb.

Az állapot a németeknél is pénzbe kerül.

Vannak elég szépek, de a legtöbbjük fényképen. Szoktam látni őket élőben is, ha nem zavar, hogy ugyanúgy vannak rajtuk karcok, esetleg apró horpadások, fénytörések, ajtórányitások, lehet bennük 2-3 százezer km, akkor hajrá.

2014. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!