Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki ismer 125ccm-es automat...

Lanti12 kérdése:

Valaki ismer 125ccm-es automata motrot?

Figyelt kérdés
Szlovákiában élek,és le szeretném tenni a jogosítványt motorra.15 éves vagyok,és utánna kérdeztem,hogy ilyenkor milyen motorra is lehet letenni a jogsit.Nekem azt mondták,hogy maximum 125ccm-es lehet,de csak automata váltós.Úgyhogy mostanában elkezdtem keresgélni automata váltós 125ccm-es motrok után,de sajnos nem találok ilyet.Ha esetleg valaki tudna nekem pár motrot mondani,ami 125ccm-es,és automata váltós,azt megköszönném.

2014. dec. 22. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon sok van. A kedvencem Honda PCX 125-je. Ha hagyományos motorra gondoltál, akkor viszont peched van, mert automata csak robogóban van ilyen méretben.
2014. dec. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az automata váltós motort robogónak hívjuk. (talán egy két túra motor létezik, azt hiszem cvt váltóval)
2014. dec. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem,nem vagyok annyira nagy motorszakértő,hogy ezeket tudjam,de azért köszönöm a válaszokat.
2014. dec. 23. 12:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy Szlovákiában hogy van a dolog, de itt Mo.-n csak a teljesítmény életkorfüggő, a váltó típusa nem. Tehát ha korod alapján mehetsz egy bizonyos teljesítményszintre, akkor mehetsz belőle automata és manual váltóssal is jogsira. Csak az elején kell eldöntened, hogy melyikkel szeretnél, mert aztán azt írják bele a jogsiba.
2014. dec. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!