Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kormányvédő: epic fail vagy...

Kormányvédő: epic fail vagy JÓÓÓVANAZÚÚGY? Többi lent

Figyelt kérdés

Vettem egy nagyon nagyon olcsó kormányvédőt ami elvileg fűzős lenne, de valójában egy egyszerű kis meghúzástól már megszakadt az egyik lyuk.. Én meg gondoltam rákötöm, ez lett az eredménye:

[link]


[link]


Szerintetek? Jó lesz így? Nekem tök kényelmes és jobban érzem a kormányt, mert a Suzuki Swiftemnek viszonylag vékony a kormánya. A kötöző sem zavar.



2014. dec. 22. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Vezettem olyan autót amin ilyen kötözős kormányvédő volt. Nem volt kényelmetlen de engem az a lógó darab az alján zavarna
2014. dec. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az el lesz tüntetve, csak gondoltam még nem vágom le ha esetleg mégse így kéne.
2014. dec. 22. 15:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen autóm van, szerintem tök rendben van. Én is szerettem volna, de kaptam bele egy sportkormányt. Így gond megoldva.
2014. dec. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt nekem is jópár ilyen, hát pár hónapnál tovább nem bírták. Szerintem sűrűbben kellett volna tekerni a madzagot és jobban meghúzni, mert így forogni fog a kormányon. Mindegy, párszáz Ft-ot nem sajnál erre az ember.
2014. dec. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hosszú távon nem fogod szeretni.
2014. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4: Egy darab elrágott rágógumit kell begyömöszölni a kormánykerék és a kormányvédő közé, akkor nem fog elforogni.


Én is vettem egy tigrises kormányvédőt a Swift kormányára. Elég randa meg csiricsáré, de legalább nem fagy rá a kezem a kormányra a -5 fokban. Meg így jobban is bele lehet kapaszkodni a kormányba, biztonságosabban irányíthatónak érzem tőle az autót. Szóval nekem megfelel.

2014. dec. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!