Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swiftnek (régi) hogyan...

Suzuki Swiftnek (régi) hogyan lehet kiszedni a fejtámláját?

Figyelt kérdés

A kérdés adott:1999-es Swift első üléseinek szeretném kivenni a fejtámláit, hogy feltudjam rakni az üléshuzatokat.

A legtöbb autóban van a fejtámla tövében lévő fémnél egy benyomható rugós vacak amit ha benyom az ember, akkor kivehető a fejtámla. Ilyet itt nem találtam [link]

Ilyen típusú az ülés.



2014. dec. 23. 01:06
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

A két villa között kezdj el tapogatózni(a háttámlán, ne a fejtámlán)érezni fogsz ott egy kis pöcköt a huzat alatt. Na azt kel benyomni és ki is lehet venni.

(de emlékeim szerint a gépkönyvben is le van írva. Részletesebben, képekkel illusztrálva)

2014. dec. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Gombot nem talaltam, viszont a ket rud kozott ( az ulesben)egy vekony, szeles drot van amit eroteljesen lenyomva kiveheto a fejtamla.
2014. dec. 24. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem is gombról beszéltem! :)

Igen, az a drót(egyébként rugó, azt hiszem) a pöcök amit írtam.

De a lényeg hogy sikerült megoldani.

2014. dec. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!