Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sötétben tudnak mérni trafipaxal?

Sötétben tudnak mérni trafipaxal?

Figyelt kérdés

2014. dec. 23. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Tudnak ám! Ködben és sűrű esőben viszont nem.., csak a radarelven működők, de azok az autópályákra telepítve találhatók meg, autóba szerelve már nem.
2014. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ilyn háromlábura gondolok amiket kihelyeznek nem fixek. nem tudom hogy bemértek-e falun bellül
2014. dec. 23. 18:35
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Ha előttem megy valaki pl. 120-al és én mögötte akkor mindkettőnket betudnak mérni vagy csak az előttem levőt?
2014. dec. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
A háromlábúak azok lézerek, tehát sötétben is mérnek és tudnak is értékelhető képet készíteni a mérés mellé, tehát van bizonyíték ellened. Ha többel mentél mint 65km/h lakott területen akkor számíthatsz rá hogy jön a csekk. Ha 54 és 65 között akkor nem valószínű megbüntetnek, mert nem állítottak meg a mérés után, tehát hivatkozhatsz arra hogy egy közeli rokonod, családtagod vezette az autót, rá ugyanis nem vagy köteles terhelő vallomást tenni.
2014. dec. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak pillanatok műve hogy bemérjenek a lézerrel mert nagyon pontosan lehet velük célozni, tehát ha két autó hajt gyorsan egymás után akkor mindkettő le lesz szedve. Illetve akkor nem lesz a hátsó hogyha nem látszódik a rendszáma mert olyan közel megy az előtte lévőhöz. Pontosabban akkor is megtörténik a mérés, de rendszámot nem tudnak hozzárendelni a méréshez.
2014. dec. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy tudnak. Radaron van vaku, lézeren meg van infraled.
2014. dec. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
(A "háromlábú" az lézer, és az is lézer, ami az anyósülés fejtámláján van.)
2014. dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Nekem már jött éjszakai kép, hidd el tudnak... :D
2014. dec. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha kint álldogál a rendőr egy háromlábúval sötétben, akkor nyilván nem csak könyököl rá sörözés közben, hanem más oka van a dolognak, pl. hogy tud mérni.
2014. dec. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4. Te nem jól tudod. Nem vagy köteles a rokonod ellen vallani . Ezért büntetnek meg téged, a tulajt.
2014. dec. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!