Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen a tökéletes "férfias"...

Kisvuk29 kérdése:

Milyen a tökéletes "férfias" első autó?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretném letenni a jogsit (igen szeretném majd elválik anyagilag hogy jövök ki :D )

És ugye ilyenkor szokás eljátszani a saját autó gondolatával

Na mivel állatokkal foglalkozunk így egy jó szezon és meg van oldva és így nem fater rakja alám az autót meg kezembe a jogsit hanem közös mert ugye suli mellett besegítek amikor tudok de annyira nem fizet jól hogy BMW legyen egyből (mikor a motorozási láz elkapott is csak egy kis etz-t mertem megengedni magamnak tehát a szoci szerkezetek szeretete megvan :D )

Azért írtam hogy férfias hogy nem ilyen nagy valami SUV de mégse olyan kis szerkezet mint egy corsa vagy hasonló

Küllemre pl egy sedan vagy coupe 2 ajtóval lenne a legjobb (E30-as 316-318 BMW pl gyönyörű szerintem de ez más árkategória.)

Ugyan 4 ajtós de a ladák is örök klasszikusok és mind tetszik de az ezerkecske kiesik egyik kényelmi extra ami kell a fejtámla

tehát nem annyira a luxus inkább a kinézet ami vezérel

ugyanis jó érzéssel szeretnék ránézni

ha jól sejtem most tipikusan a kispénzes első autó kérdés írtam le úgy hogy a tipikus kisautók kiesnek :D


2014. dec. 23. 22:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%
Akkor venni kell valami régebbi, nagy terepjárót, az kompenzálja majd az önértékelési zavarokat.
2014. dec. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Én a férfiast nem arra értettem hogy arra bukjanak a csajok

Csak az olyanokat kerülném mint az említett corsa,tico,twingo és hasonló kisautók amiket tipikusan nők vezetnek mert nekik valahogy tetszik

a lada pl azért jön be mert tipikus 3 dobozos sedán és hátul hajt :D

ha télen azt megtanulom rendesen vezetni akkor bármit :)

2014. dec. 25. 09:46
 13/13 anonim ***** válasza:
76%

Bmw e46 316i vannak szépek jó autók biztonságos még is bmw nem fogyaszt sokat jó vezetni és nem szerviz igényes pl. Ezért nem sok extrás vagy valami hasonló:

[link]

2015. febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!