Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 3-hoz utángyártott...

Mazda 3-hoz utángyártott alkatrészek drágák? Mennyire szervízigényes autó?

Figyelt kérdés
10 év körüli 1.6-os benzines Focus/Mazda 3/Golf/León között probalok dönteni... Ha a szívemre hallgatnék,a japánt választanám,de kicsit tartok a magas alkatrész/szervíz költségektől...Kinek mi a tapasztalata erről?
2014. dec. 24. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Utángyártott alkatrészek nem drágák.

Ennek folyományaként többnyire hulladékok is.

A gyári Japán alkatrész viszont bőven megéri az árát,mert általában túléli az autót.

2014. dec. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem van egy Golf4(2001) és egy Mazda 3(2005) és az alkatrész kb ugyan annyi.Igaz,hogy eddig én csak olajszűrőt,levegőszűrőt,vezérműszíjat,fékpofákat kellet cseréljek.Nekem a mazda felé húz a szívem.Szerintem nem szerviz igényes,mert 5 év alatt semmi probléma nem volt vele.Az utat kb ugyan úgy fekszi mint a golf,de a mazda jobban reagál a mozdulatokra pl érzékenyebb a szervó,fékek.A felsoroltak közül én mazdát vennék.
2014. dec. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!