Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda civic 1.5 -hűűtő légtele...

Honda civic 1.5 -hűűtő légtelenítéshez kéne segítség-ereszt a radiátor, a tömítőanyag már beleöntve, vajon hol tudom légteleníteni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 24. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Na akkor ezzel most állj meg. A hűtőtömítő az egy kalap sz@rt nem ér, illetve mégis, a "jobbak" még azt is eltömítik amit nem kéne, konkrétan a hűtőt, ugye. Nem úszod meg hogy vegyél egy radiátort, az új az horrorisztikus áron van, keress bontottat. Tudom, már késő, na mindegy, én szóltam.
2014. dec. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hűtőtömítőt valóban csak végszükség esetén szoktak használni és csak ideiglenes megoldásként. A Hondát nem ismerem, de elég sok autót nem is kell légteleníteni, mert úgy van tervezve a rendszer, hogy önmagát kilégteleníti.
2014. dec. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lupara ***** válasza:
Ha nem találsz légtelenitő csavart fent vezetett vizcsövön,akkor levett hűtő és kiegyenlitősapka mellett járasd a feltöltött motort.Többször inditsd,ellenőrizd.A végén a kiegyenlitő maxon legyen.Lehet,hogy "túltömit"én használtam Ladához,segitett mellékhatások nélkül.Radiátor vétellel várnék,figyeld a rendszert.
2014. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!