Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogó blokkos motorok...

Neo80 kérdése:

Milyen robogó blokkos motorok vannak?

Figyelt kérdés

2014. dec. 25. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Robogó blokkos motor??? Pontosítsd kicsit, mert én pl nem értem, mi az, hogy robogó blokkos motor?
2014. dec. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak tipp, de olyan 50-es segédmotorra gondolsz, amin nem kell váltanod, de motor formája van?

A Malaguti Drakon ilyen.

2014. dec. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm, olyan motort szeretnék vásárolni, ami rendes nyerges, ráülös, nem robogo formája van, nem beleülős, ugY néz ki, mint egy rendes motor, pl simson, de nem nekem kell váltanom.
2014. dec. 26. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
A második válaszoló rosszul írja. A Malaguti Drakon-ban Minarelli AM6 blokk van, ami hatsebességes "manuál" váltós. Viszont a Gilera DNA az valóban olyan gép, amit te keresel:
2014. dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen köszönöm, én is őt találtam, Gilera Dna, meg a Suzuki Street Magic. Bár ha jol láttam, a Malaguti Drakon-nak van olyan tipusa, amiben fedélzeti számitogép van. Ezeket rá szokják kötni a kuplungra meg a véltora, a pilota csak utasitja a "gépet" a váltás elvégzésére egy jobb oldali kormánykapcsoloval, és a motor maga vált.

Igaz hogy ez a motor a hozzám hasonlok számára csak álom marad, az ára miatt.

2014. dec. 30. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!