Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak? (Olcsó, VW, dízel)

Első autónak? (Olcsó, VW, dízel)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék vásárolni egy VW Golf 1-et v. 2-őt.

1.6D v. 1.6TD motorral, nincs rá sok pénzem durván 180.000 magyar forintot.

Ennyiért láttam már egy pár gépet, műszakival.


A kérdésem az lenne, hogy mi a véleményetek ezekkel a kocsikkal kapcsolatban? Melyiket ajánlanátok inkább?

Valakinek van már valami tapasztalata vele? Kb mennyit jósoltok egy ilyen gépnek? (gondolom van egy kettő ami már beleforgott a 2 millió km-be)


Tudom, hogy ennyi pénzért nagyon nagy lutri autót venni, főleg ennyi időset, de ezek tetszenek ebben az árkategóriában, viszonlyag könnyen javíthatóak és sok hozzá a bontott alkatrész. És ami számomra nagyon fontos, hogy igénytelen dízel motorok, amik gond nélkül benyelik a sütödénkben használt fáradt étolajat (persze ülepítés, szűrés után szigorúan 50-50%-os arányban, az adó befizetése után).



2014. dec. 26. 17:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"segítel" ???


nem inkább segítesz?


amúgy jó akkumulátor kérdése csak.

2014. dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

jó akkumulátorral előbb ég le az önindító minthogy beinduljon télen egy 30éves kamrás dízel.

Talán ha direkt lenne de nem az. Kis benzines vagy szopás, nincs más út.

2014. dec. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem attól hogy még egy öreg dízel indulhat rendesen télen is. Akksi és karbantartás kérdése. Ismerek olyanokat akiknek tényleg Patent II Golfja van és ha megvárja rendesen az izzítás végét akkor szépen indul. Ez egy baromság hogy azért mert öreg és dízel nem fog beindulni. De azért az nem árt ha normális anyagot tankolsz bele nem pedig ilyen leszürt sz@rokat!
2015. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!