Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet Magyarországról...

Hogy lehet Magyarországról Ausztráliába eljutni autóval?

Figyelt kérdés
Los Palos-ig meg van az út (Vagy Timor-ig) onnan már csak pár 100 km lenne komppal Ausztráliáig az út,de a térkép nem ad ki útvonalat)
2014. dec. 26. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Biztos? Kell ez neked?
2014. dec. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem ehez az úthoz kell 1-2 millió forint.

És nem biztos hogy valaha is odaérsz:)

2014. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Úgy működik ez mint régen, ha nem tudtuk merre kell menni, megkérdeztünk valakit aki ismerős arra.
2014. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Autóval kompot nem fog kihozni a térkép. De amúgy google a barátod, biztos vannak leírások. Én csak azt tudom, hogy repülővel 3 átszállás.
2014. dec. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
google térképen nézem az útvonalat de semmit nem ad ki, csak Los palos (Timor)-ig van útvonal
2014. dec. 26. 19:49
 6/15 anonim ***** válasza:

Kérdésed furcsa, de lehet, hogy ilyen terveid vannak. Nem lehetetlen. Los Palosban biztosan akad egy ember, aki beszél angolul és felvilágosít, hogy melyik kikötőből megy hajó Ausztráliába.


Koreai turistákkal én is beszélgettem Hollandiában, akik lakóbusszal érkeztek. Mondjuk az is bes.zarás, hogy milyen úton jöttek.

2014. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nekem tényleg ez a tervem, amint lesz pénzem már megyek is, jó kis világkörüli út lenne:) de így látatlanba azért merész.
2014. dec. 26. 19:57
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem megy semmilyen komp Ausztráliába, az a szitu. Esetleg valami konténerrel juthatna el oda az autód, de akkor már az egésznek semmi értelme szerintem.
2014. dec. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Los Palos is egy szigeten van (btw nekem nem dob ki rá a google semmit), bár Bangkokból már tud tervezni, de azt sem tudom miként oldnád meg anélkül, hogy megegyenek útközben a beduinok.


Egyébiránt úgy fest mégis lehetséges! Itt van az út Ausztráliából Európába - neked ez kell csak fordítva:

[link]

2014. dec. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Érdekes út lenne, szívesen végigjárnék egy ilyet én is. Bár vannak buktatók. Túl az üzemanyagköltségen, ott a jó

néhány vízum beszerzése, autó biztosítása, nem mindenhova érvényes a zöldkártya ám, oda biztosítást kell kötni. Isztanbul, Teherán, Delhi, addig csak nagyjából pénzkérdés. De valahol azt olvastam, hogy pl. Burmába (Mianmar vagy épp mi a neve) belépni bajos, és hogy az indiai - burmai határ gyakorlatilag szárazföldön nem átjárható. Indonéziából - ha addig már lejutsz - kell, hogy legyen komp vagy valamilyen átkelési lehetőség, az, hogy a térkép nem adja, nem jelent semmit, csak a fontosabb - rendszeresebb kompjáratok vannak feltüntetve a térképeken itt, Európában is, a GPS sem tudja mindet.

2014. dec. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!