Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Milyen motorral kezdjek?...

Kutyabaráth kérdése:

Üdv! Milyen motorral kezdjek? Véleményeket kérek

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Jelenleg úgy néz ki ,hogy lerakom a jogosítványt az AM kategóriából. Ugyebár abba az 50ccm3-s motrok tartoznak bele. El szeretném kezdeni a motorozást, és most hosszútávon (5-8 év) nem szeretnék nagyobb motrot több okból kifolyólag, mint mondjuk egy 50-es Simson. Ezért is írtam ide, hogy szerintetek milyen motorral kezdjem? Nagypapám érti a műszaki részeket, mivel ő is nagy motor rajongó, volt már neki Pannóniája, Danuviája, Verhovinája és sorolhatnám. Tehát ezzel nem lenne baj. De mégis melyik az a motor ami szerintetek mint árban, mint működésben is megfelel. Motoroztam már babettával, robogóval, érzem a motrot, a gázt stb., mert tudom, hogy ezzel jött volna 1-2 ember, hogy először is robogóval kezdjem, mert így érezni fogom a motrot, azt hogy mennyi gázt, mikor adjak stb. De nekem őszintén szólva nem a szívem csücskei ezek a robik. Inkább egy váltós motorral járnám az utakat. Válaszotokat előre is megköszönöm!

Ui.: A motor fenntartásával, annak költségeivel, kötelezettségekkel tisztában vagyok.



2014. dec. 27. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Számodra nem kérdés, hoyg Simsont kell vegyél, és nagyapád csukott szemmel megszerel rajta mindent, mivel ez egy nagyon egyszerű, és élvezhető motor.

Gondolom ilyen Yamaha TZR meg Aprilia RS kávédarálók nem érdekelnek, nem is ajánlom őket.

2014. dec. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is azon gondolkodom, mivel ahogy írtad szerelés megvolna, és nagyjából egy jó ár-érték arányű motor, főleg ha találok egy kedvező eladót.
2014. dec. 27. 20:15
 3/5 A kérdező kommentje:
Mármint a simó, a "kávédarálókat" nem csípem. a robogókkal sincs különösen bajom, csak nem az én stílusom.
2014. dec. 27. 20:16
 4/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Egyszerűen felemelő volt olvasni a kérdésedet!! Köszönöm. Tényleg! Belőled lesz igazi motoros! Nem az a suttyó fajta, "17 vagyok és gixxerrel akarok tépetni, pedig még csak biciGlin se ültem" fajta...

Simson mellett voksolok én is.

Hajrá és csak így tovább!

2015. márc. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ui: mondjuk 5-8 év alatt szerintem ki fogod nőni, de kezdésnek mindenképpen jó lesz!

Aztán majd érzed, hogy mikor jött el a váltás ideje.

2015. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!