Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez milyen fajta autórádió...

Ez milyen fajta autórádió csatlakozó?

Figyelt kérdés

A régi Pioneer rádiómnak ilyen volt a csatlakozó,de most vettem egy új rádiót,és ehhez meg ISO csatlakozó kell. Szóval kéne szereznem vmi átalakítót,csak mivel nem tudom ez a régi milyen fajta,így elég nehéznek ígérkezik.. Ha valaki tudná ,nagyon megköszönném! A csatlakozó 16 pólusú, egy kb. és kb. egy 10 éves pioneer-re volt rákötve


Kép : [link]



2014. dec. 29. 17:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az autód gyári csatijáról van szó,én inkább ilyen fórumokban kutakodnék..
2014. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

MI ez, Mitsubishi?


Áldozz rá kétezer forintot:

[link]

2014. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nézz szét:

[link]

2014. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Vegyél egy átalakítót, vagy vágd le a csatlakozót, vegyél egy ISO csatlakozót és az azonos színű vezetékeket forraszd össze.
2014. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kösznönöm a válaszokat! Igen,Mitsubishi az autó,azt elfelejtettem írni.. Köszönöm a válaszokat,ment a zöld kéz mindenkinek! :)
2014. dec. 29. 20:56
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem találtam egyet se,ami hasonlítana így kép alapján,de átnézem még párszor.. Egyébként az antennához is kell valószínű valami átalakító vagy az menni fog?
2014. dec. 29. 21:41
 7/16 anonim ***** válasza:
Az antenna ugyanaz így ránézésre
2014. dec. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
2015. jan. 3. 22:08
 9/16 A kérdező kommentje:
Most nézem,hogy nekem ami kilóg kimeneti csatlakozó,amit feltöltöttem képet.. Az előtt lehet van egy ISO?? Tehát az ISO van átalakítva,hogy jó legyen a pioneer-re? Nah midnjárt lemegyek kicsit feljebb ráncigálom én azokat a kábeleket..
2015. jan. 3. 22:20
 10/16 A kérdező kommentje:

mert ha jól értelmezem,itt ugye az ISO van átalakítva,hogy jó legyen a pioneer rádióba :


[link]


tévedek?

2015. jan. 3. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!