Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek hogy kezdjek bele...

Szerintetek hogy kezdjek bele : clio 1.2 8 szelepes motoromat szeretném turbósítani, pénz nem lényeg szerintetek hol kezdjem?

Figyelt kérdés

2014. dec. 29. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Épített autó sose kifizetődő.Az élettartamáról ne is beszéljünk.

Én eladnám és vennék egy fasza 1.8 at.

De ha ragaszkodsz a tervedhez akkor turbó, csonk, erősebb főtengely, csapágyak, hajtókarok, dugattyúk, normális hengerfej normális csavarokkal. De amugy a futóművet és a fékeket cseréld le első körben. Nem gyorsan menni nagy szám hanem nagy sebességről megállni.

Amennyi pénzt rálocsolsz annyiból már fullosra meg lehet csinálni egy 1.8 at is vagy esetleg erősebb autót is tudsz annyiból már venni.

2014. dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem térj észhez. Ott kezdjed.
2014. dec. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem add el a 'csába egy vegyél egy V6-os Cliot.


Az 1.2-es motor turbósítása is 7 jegyű összegben fog megállni szerintem és lesz benne nagyon jó esetben 130 lóerő? :D

2014. dec. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kelleni fog erősebb hajtókar,talán főtengely is, laposabb dugattyúk (hogy csökkenjen a kompresszió, kell egy teljesen egyedi szívósor és leömlő, kell egy megfelelő turbó, egy írható ecu, szakértelem, türelem és egy talicska húszezres.
2014. dec. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem add el a 'csába egy vegyél egy V6-os Cliot.


Az 1.2-es motor turbósítása is 7 jegyű összegben fog megállni szerintem és lesz benne nagyon jó esetben 130 lóerő? :D

2014. dec. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ott kezd hogy add el a p*csába.

Ráköltesz egy valag pénzt és lesz egy 120 lóerős autód, ráadásul francia.


Add el, vegyél egy alapból erősebb kocsit (Golf Vr6/R32, Astra OPC, stb stb, vagy valami japán dögöt) annak van értelme

2014. dec. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dörmögő ***** válasza:

Bár nem ez volt a kérdés, én is azt írom hogy add el, és vegyél egy alapból erősebbet. Az költségileg negyedéből megúszod.

Ha meg ragaszkodsz ehhez akkor ha már itt kérdezed hogy hogyan kezdj bele egy turbósításba akkor inkább keresd fel az első utadba eső szerelőt. Valószínűleg ő sem tud majd segíteni érdemileg, de talán tudni fog ajánlani olyan műhelyt vagy szakembert aki foglalkozik ilyennel.

2014. dec. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Add el, és vegyél egy Clio RS-t.

Ha ragaszkodsz a mostani kasznihoz, tegyél bele egy RS motort. Ha megunod a 170-180 lóerőt, ahhoz lehet kapni turbo, vagy kompresszor kittet.

2015. jan. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
clióból vegyél 1 harciasabat, turbósitani nem éri meg sok-sok maniba kerülne
2016. nov. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!