Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miskolc-Debrecen-Nyíregyháza...

Miskolc-Debrecen-Nyíregyháza környékén van amerikai autókereskedés vagy személytől eladó amerikai autó?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok Amerikába és az amerikai kocsikba. Most már keretem is van hozzá. Nagyon megköszönném, ha tudna segíteni valaki.
2014. dec. 30. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
gondolom új infó lesz:hasznaltauto.hu!!de ha van egyéb felesleges kérdésed,tedd fel nyugodtan!
2014. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

[link]

[link]

ezt a két oldalt ismerem ami magyarországon amerikai kocsikat adnak el. a második oldal nekem valamiért bugos de az első elvileg jó. nem tudom hogy az árak miket tartalmaznak pl benne van e hogy magyar papírt is kapj hozzá vagy hogy egyáltalán áthozzák európába meg ilyenek. ha komoly érdeklődő vagy szerintem vedd fel velük a kapcsolatot és elmagyaráznak mindent.

2015. ápr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gyullancs78 válasza:
Hello igaz elég rég volt, hogy feladtad ezt a hirdetést de ha még érdekel nekem van egy amerikai autóm eladó! Írj ha érdekel még
2017. febr. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!