Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen xsara 3 ajtós 1.4...

Citroen xsara 3 ajtós 1.4 2001. 01 es kiadású autóhoz hátsó légterelő spoiler?

Figyelt kérdés

Optikai tuning alkatrészeket szeretnék az autümhoz keresni. első sorban a csomagtartón szeretném lecserélni a gyárit, valami másra szebbre de mégis szolídra!

Elülső és hátsó lámpatestek is érdekelnének, alapjáraton a motor 8 szelepes 1.4 benzines ami 55kw 75 le-t eredményez, és a végsebessége a 160 körülö helyzetben ér véget! kicsit mozgékonyabbá szeretném tenni nem akarok 200 feletti sebességet... csak sportosabbá lendületesebbé!



2014. dec. 30. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Abban a motorban nem sok tuningpotenciál rejtőzik. Érdemesebb lett volna az 1.6-ossal venni. Ezzel max a szokásos direktszűrő-sportkipufogó párossal tudsz valamennyi lovat összeszedni. Mondjuk olyan 6-8-at.
2014. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sport kipufogó már fent van előző gazdájának hála. de azért vettem ekkora motorú autót mert az előző is ekkora volt, csak az 16 szelepes! elég volna ez nekem a minden napokra csak gondoltam ha lehet miért ne? de így akkor marad a külsőleg szépítés! tehát hátsó légterelő szárny (ha jól tudom a megnevezését) érdekelne valami sportosabb mint a gyári!
2014. dec. 30. 22:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem a csomagtérfedélen van, hanem a csomagtér üvegének a tetején. Szerintem lehet, hogy gyári, mert a színe is egyezik az autó színével és nem is olyan sufnituning jellegű cucc. Bár sok haszna így sincs, de legalább jobban néz ki. Nem tudom lehet ilyet kapni valahol de én ajánlom mert tényleg jól néz ki.
2014. dec. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen: [link]
2014. dec. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!