Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MI lehet a baja az autómnak?...

MI lehet a baja az autómnak? Volkswagen Polo IV 1,2

Figyelt kérdés

onyolult kérdésem lenne így szilveszter éjszakáján. Sajnos a mai napon a megkímélet Volkswagen Polom valamiért beadta a kulcsot. Értsük úgy hogy nem indul. Mielőtt probléma lett volna mentem vele a városban és semmi problémára utaló jelet nem mutatott. Most viszont nem akar elindulni. Többször jelzi a műszerfal a motor, akkumulátor, és olajnyomás lámpákat is.. továbbá egy EPC nevű lámpa is világít. Kérdésem az lenne miért nem indul az autóm? Amint mondtam a probléma észlelése előtt semmi gond nem volt. Az autó két hete volt olajcserén, és az autószerelő át is nézte és mindent kifogástalan állapotban talált. ( beleérte akkumulátort is)


Továbbá másik kérdésem:


[link]


[link]


[link]


az iménti három kép egy olyan tárgyat mutat mely az autómhoz járt ( novemberben vásároltam) de nem tudom hogy mi. Lehet hogy összefügg a kettő??



2014. dec. 31. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem startol? Akkor csak meghalt a hidegben az aksi. Ha bikázóval beindul meg is találtad a hibát. Ha nem akkor mi se tudunk segíteni. Ki kell olvastatni a hibát.
2014. dec. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát ezek ilyenek. Egyébként én a büdös életbe nem vennék Pólót. Olyan szűk belülről hogy a Suzuki hozzá képest lakóautó. De hogy a hibára is kitérjek, még nem irtad mi a baja. Nem akar indulni. !!!! Nem tekeri? Tekeri de nem röffen? Abszolút nem teker az önindító vagy nem is kattan ? VAgy egyszerűen ha nem rakod sebességbe. Nem lehet sebességbe tenni? Vagy mi a probléma? Ezeket azért le kellene írni. Ha egyáltalán van sejtésed hogy miket kérdeztem most. ? Amúgy az olaj cserének ilyen bajokhoz semmi köze.
2015. jan. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem akkumulátor, de ennyiből ki tudja.

Utolsó: Melyik Suzukihoz hasonlítod? Mert én Suzukiból ültem át Polo-ba, de nem szűkebb az biztos, sőt még jobban is kilátok belőle. A csomagtartó meg biztos, hogy még nagyobb is...

2015. jan. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a hiba lámpák akkor alszanak ki ha beindult az autó. Tehát ezek így nem biztos hogy hibát jeleznek. Ha beindulás után is égnek, akkor ott gond van. Akksi lámpa: töltés hiány

Olaj: alacsony olajszint

EPC: kb 20-30 féle dolgot tárol, ki kell olvastatni.

Kérdés: az öndindító teker, de nem röffen a kocsi?

Nem is teker? Mi a tünet? így kb 1001 hibája lehet.

2015. jan. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Maga az autó teker kicsit.. aztán leáll. abba hagyja.. akksit töltjük de semmire nem jutottam vele még a mai napig sem.. sajnos tolni kell az autót.. teker de nem indul..
2015. jan. 1. 18:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Bikázd be,aztán vegyél bele új akkut.
2015. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!