Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik WV Passátot vegyem? A...

Melyik WV Passátot vegyem? A régebbi rácsos orrú,1996-1998 között gyártottat vagy az újjabb kasznist ami utána jött ki?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi pénzed van rá. Volt mindkettő, több darab is. A rácsos olcsóbb, a B5 meg fiatalabb és sokkal korszerűbb. Fenntartása egyiknek sem sok, a rácsosnak persze kevesebb. Dízel vagy benzin kell, motorváltozatból is tudok tanácsot adni.
2015. jan. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem van 1 haverom,rácsos elejű van neki,1.9tdi, 490000km van benne,és csak egyszer kellet a motrot felújítani,de az se került sokba neki.A szervizelése olcsó,ahhoz képest h vw.Én is ilyeneket hajtok a neten.A benzinesek nemtom milyenek,de sztem azok is jók.A másik haveromnak az utána lévő passat van,az is 1.9tdi,de azzal sincs semmi gonja.amik utána jöttek ki,olyat nem vennék.
2015. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én tuti az újabb kasztnist, azaz a B5-öst venném meg, akármilyen sikeres volt az elődje, mára már túl rágiek szerintem, és mindet hajtják. A 98 utániak is még nagyon megbizhatóak, és sokkal modernebb autó már.
2015. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
b5! mindenképp nekem már 550.000 kilóméter van benne és semmi komolyabb hiba nem volt és motort sem újítottam még! 1.6 benzin/gáz
2015. jan. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!